Kokoelma:

Women's health

  • Farline Anti-Blemish Facial Serum
    -27%

    Farline Kasvoseerumi pigmenttimuutosten hoitoon

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€4,18
    11,1 € / 1ud
  • Farline Anti-Age Day Face Cream Spf15, 50 ml
    -26%

    Farline Anti-Age -päivävoide SPF 15, 50 ml

    Normaalihinta €10,30 20,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€3,69
    20,6 € / 100ml
  • Farline Facial Day Cream with Collagen Spf15, 50 ml
    -29%

    Farline Kollageenipitoinen päivävoide SPF 15, 50 ml

    Normaalihinta €10,00 20,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€3,99
    20,0 € / 100ml
  • Farline Collagen + Magnesium Cocoa Flavour, 400 g
    -25%

    Farline Kollageeni + Magnesium, kaakaomaku, 400 g

    Normaalihinta €18,00 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €24,03
    Säästät: -€6,03
    4,5 € / 100gr
  • Farline Neutral Collagen, 400g
    -26%

    Farline Neutraali kollageeni, 400 g

    Normaalihinta €17,90 4,48 € / 100gr
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €24,03
    Säästät: -€6,13
    4,48 € / 100gr
  • Farline Chocolate Milkshake, 15 sachets
    -32%

    Farline suklaapirtelö, 15 pussia

    Normaalihinta €14,70 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €21,73
    Säästät: -€7,03
    0,98 € / 1ud
  • Farline Vanilla Milkshake, 15 sachets
    -25%

    Farline Vaniljajäätelöjuoma, 15 pussia

    Normaalihinta €16,30 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €21,73
    Säästät: -€5,43
    1,09 € / 1ud
  • Farline Eye Contour, Bags and Dark Circles, 15 ml
    -25%

    Farline silmänympärysvoide silmäpusseja ja tummia silmänalusia varten, 15 ml

    Normaalihinta €9,50 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,72
    Säästät: -€3,22
    0,63 € / 1ud
  • Farline Anti-Age Night Cream, 50 ml
    -25%

    Farline Anti-Age-yövoide kasvoille, 50 ml

    Normaalihinta €10,50 21,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€3,49
    21,0 € / 100ml
  • Farline Fisioactiv, 60 g
    -25%

    Farline Fisioactiv, 60 g

    Normaalihinta €6,20 10,33 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,10
    10,33 € / 100gr
  • Farline Stretch Mark Cream , 200 ml
    -28%

    Farline-voide venytysmerkkien hoitoon, 200 ml

    Normaalihinta €6,90 3,45 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,59
    Säästät: -€2,69
    3,45 € / 100ml
  • Alvita Tea Tree Intimate Gel, 250 ml
    -21%

    Alvita-teepuu-intiimigeeli, 250 ml

    Normaalihinta €3,80 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,80
    Säästät: -€1,00
    1,52 € / 100ml
  • Alvita Adjustable Elbow Brace Size 1
    -20%

    Alvita Codera, säädettävä, koko 1

    Normaalihinta €10,00 10,0 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€2,45
    10,0 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Elbow Brace Size 2
    -20%

    Alvita Codera, säädettävä, koko 2

    Normaalihinta €10,00 10,0 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€2,45
    10,0 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Elbow Brace Size 3
    -20%

    Alvita Codera, säädettävä, koko 3

    Normaalihinta €10,00 10,0 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€2,45
    10,0 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Abdominal Girdle Size 1
    -20%

    Alvita säädettävä vatsavyö, koko 1

    Normaalihinta €18,50 18,5 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,15
    Säästät: -€4,65
    18,5 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Abdominal Girdle Size 2
    -20%

    Alvita säädettävä vatsavyö, koko 2

    Normaalihinta €18,50 18,5 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,15
    Säästät: -€4,65
    18,5 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Abdominal Girdle Size 3
    -20%

    Alvita säädettävä vatsavyö, koko 3

    Normaalihinta €18,50 18,5 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,15
    Säästät: -€4,65
    18,5 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Lumbar Girdle Size 1
    -20%

    Alvita säädettävä lannerengas, koko 1

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €29,35
    Säästät: -€5,95
    23,4 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Lumbar Girdle Size 3
    -22%

    Alvita säädettävä lannerengas, koko 3

    Normaalihinta €22,90 22,9 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €29,35
    Säästät: -€6,45
    22,9 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Lumbar Girdle Size 2
    -20%

    Alvita säädettävä lannerengas, koko 2

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €29,35
    Säästät: -€5,95
    23,4 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Metacarpal Wrist Orthosis
    -22%

    Alvita: Säädettävä metakarpiaalinen rannekoru

    Normaalihinta Alkaen €12,30 12,3 € / 1ud
    Alennushinta Alkaen €12,30 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€3,45
    12,3 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Meta Thumb Wristband Size 1
    -23%

    Alvita - säädettävä peukalotuki

    Normaalihinta Alkaen €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta Alkaen €12,70 Normaalihinta €16,45
    Säästät: -€3,75
    12,7 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Ankle Brace Alvita Size 1
    -22%

    Alvita säädettävä nilkkatuki, koko 1

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€2,95
    10,3 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Ankle Brace Alvita Size 2
    -21%

    Alvita säädettävä nilkkatuki, koko 2

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€2,75
    10,5 € / 1ud
  • Alvita Adjustable Ankle Brace Alvita Size 3
    -20%

    Alvita säädettävä nilkkatuki, koko 3

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€2,65
    10,6 € / 1ud
  • Alvita Intimate Wipes, 12 Units
    -8%

    Alvita-intimpyyhkeet, 12 kpl

    Normaalihinta €2,70 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,25
    0,23 € / 1ud
  • Interapothek Collagen Duplo 320 Gr
    -15%

    Interapothek Duplo Kollageeni 320 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • B'Green Omega 3-6-9, 48 capsules
    -20%

    B'Green Omega 3-6-9, 48 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€3,13
    0,26 € / 1ud
  • B'Green Menodu Plus 30 capsules
    -11%

    B'Green Menodúo Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,25
    0,59 € / 1ud