Kokoelma:

CBD health dogs

  • Stangest Zen, 30 Tablets
    -5%

    Stangest Zen, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,60 153,68 € / 1kg
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,77
    153,68 € / 1kg
  • Enecta Hamppuöljy lemmikeille 1500 mg, 30 ml
    -52%

    Enecta Hamppuöljy lemmikeille 1500 mg, 30 ml

    Normaalihinta €28,60 95,33 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €59,95
    Säästät: -€31,35
    95,33 € / 100ml
  • Enecta Hamppuöljy lemmikeille 500 mg, 10 ml
    -52%

    Enecta Hamppuöljy lemmikeille 500 mg, 10 ml

    Normaalihinta €12,40 124,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€13,55
    124,0 € / 100ml
  • Pharma Pets Full Spectrum Cbd Oil For Pets , 10 ml
    -23%

    Pharma Pets: täysspektrinen CBD-öljy lemmikeille, 10 ml

    Normaalihinta €19,51 195,1 € / 100ml
    Alennushinta €19,51 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€5,99
    195,1 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen CBD Oil 2,5% , 10 ml
    -8%

    Drasanvi Drgreen CBD-öljy 2,5 %, 10 ml

    Normaalihinta €17,05 170,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,05 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€1,45
    170,5 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen CBD Oil 5% , 10 ml
    -28%

    Drasanvi Drgreen CBD-öljy 5 %, 10 ml

    Normaalihinta €23,04 230,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,04 Normaalihinta €32,00
    Säästät: -€8,96
    230,4 € / 100ml
  • Gorilla Grillz Cbd Oil 6% For Dogs Natural Dog , 10 ml
    -5%

    Gorilla Grillz CBD-öljy 6 % koirille, luonnollinen, 10 ml

    Normaalihinta €18,70 187,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €19,68
    Säästät: -€0,98
    187,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 10 ml
    -15%

    Natura Premium CBD 2 % Pets Basic, 10 ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€1,06
    58,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 5 % Pets Mascotas Forte, 10 ml
    -27%

    Natura Premium CBD 5 % Pets Mascotas Forte, 10 ml

    Normaalihinta €9,30 93,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,45
    93,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 30 ml
    -27%

    Natura Premium CBD 2 % Pets Lemmikkieläimet Basic, 30 ml

    Normaalihinta €12,90 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€4,81
    43,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 5% Pets Pets Forte , 30 ml
    -27%

    Natura Premium CBD 5 % Pets Mascotas Forte, 30 ml

    Normaalihinta €23,22 77,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,22 Normaalihinta €32,00
    Säästät: -€8,78
    77,4 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 10% Pets Pets Extra , 10 ml
    -27%

    Natura Premium CBD 10 % Pets Lemmikit Extra, 10 ml

    Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,10
    Säästät: -€5,50
    146,0 € / 100ml
  • Stangest Cronicare Collar With CBD
    -5%

    Stangest Cronicare -kaulapanta

    Normaalihinta €18,10 18,1 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€0,95
    18,1 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 90 Tablets
    -6%

    Stangest Condrocare 90 tablettia

    Normaalihinta €57,40 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €57,40 Normaalihinta €61,00
    Säästät: -€3,60
    0,64 € / 1ud
  • Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia
    -19%

    Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,00 130,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,00
    130,0 € / 1kg
  • Omniflora-tahna, 15 ml
    -8%

    Omniflora-tahna, 15 ml

    Normaalihinta €9,10 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,79
    60,67 € / 100ml
  • Omniflora Paste, 30Ml
    -10%

    Omniflora-tahna, 30 ml

    Normaalihinta €12,30 41,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€1,35
    41,0 € / 100ml
  • Vectra Felis + 3 Pipettes + Seresto Collar, Pack Cats
    -12%

    Vectra Felis + 3 pipettia + Seresto-kaulapanta, kissapaketti

    Normaalihinta €54,60 36,4 € / 100gr
    Alennushinta €54,60 Normaalihinta €62,16
    Säästät: -€7,56
    36,4 € / 100gr
  • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
    -18%

    Stangest Oncovet I, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€4,66
    0,36 € / 1ud
  • Feliway Friends 3X48 ml, Pack 2 units
    -23%

    Feliway Friends 3 x 48 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €105,10 109,48 € / 100ml
    Alennushinta €105,10 Normaalihinta €135,74
    Säästät: -€30,64
    109,48 € / 100ml
  • Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml, Pack 2 pcs.
    -23%

    Ceva Feliway Friends -tuoksunlevitin + täyttöpakkaus 48 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €45,50
    Alennushinta €45,50 Normaalihinta €58,94
    Säästät: -€13,44
  • Libra Feline Adult Urinary 1,5 kg, kissanruoka
    -24%

    Libra Feline Adult Urinary 1,5 kg, kissanruoka

    Normaalihinta €8,29 5,53 € / 1kg
    Alennushinta €8,29 Normaalihinta €10,92
    Säästät: -€2,63
    5,53 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Stangest Hepa T Detox 300 tablettia
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 tablettia

    Normaalihinta €50,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €63,27
    Säästät: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 tablettia
    -25%

    Stangest Neurovet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 300 tablettia
    -7%

    Stangest Neurovet 300 tablettia

    Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
    Säästät: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 tablettia

    Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
    Säästät: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Capstar 11,45Mg Dog and Cat 1-11Kg , 6 Tablets
    -16%

    Capstar 11,45 mg koirille ja kissoille (1–11 kg), 6 tablettia

    Normaalihinta €14,60 2,43 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€2,77
    2,43 € / 1ud
  • Neo Pet Care Cats Probiotic, 100 g
    -28%

    Neo Pet Care Cats Probiotic, 100 g

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 100gr
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€7,05
    17,7 € / 100gr