Kokoelma:

Health

  • Avene Xeracalm AD RP Balm, 200 ml Av
    -10%

    Avène Xeracalm AD RP-voide, 200 ml Av

    Normaalihinta €24,60 12,3 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€2,73
    12,3 € / 100ml
  • Avène Cleanance Hydra Cream 40 ml
    -21%

    Avène Cleanance Hydra -voide 40 ml

    Normaalihinta €15,30 38,25 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€4,10
    38,25 € / 100ml
  • Avène Cicalfate Spray 100 ml Av L
    -17%

    Avène Cicalfate Spray 100 ml Av L

    Normaalihinta €12,30 12,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    12,3 € / 100ml
  • Avène Cicalfate Repair Cream 100 ml
    -31%

    Avène Cicalfate korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,00
    13,5 € / 100ml
  • Avène Solar Invisible -vartalospray SPF50+ 200 ml
    -32%

    Avène Solar Invisible -vartalospray SPF50+ 200 ml

    Normaalihinta €17,30 8,65 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€8,00
    8,65 € / 100ml
  • Avène Sunscreen Milk SPF50+ 250 ml
    -20%

    Avène Aurinkovoide SPF50+ 250 ml

    Normaalihinta €23,60 9,44 € / 100ml
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €29,50
    Säästät: -€5,90
    9,44 € / 100ml
  • Avène Sun Stick Lips SPF 50+ 3 g
    -35%

    Avène Solar Stick huulivoide SPF 50+ 3 g

    Normaalihinta €6,50 216,67 € / 100gr
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€3,50
    216,67 € / 100gr
  • Avène Sun Spray SPF 30 200 ml
    -26%

    Avène Solar Spray SPF 30 200 ml

    Normaalihinta €18,60
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€6,70
  • Avène High Protection Sun Mist SPF 30 150 ml
    -34%

    Avène Korkean suojakertoimen aurinkosuojasuihke SPF 30 150 ml

    Normaalihinta €17,30 11,53 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€8,90
    11,53 € / 100ml
  • Avène Sun Oil SPF 30 200 ml
    -23%

    Avène Aurinkovoide SPF 30 200 ml

    Normaalihinta €19,50 9,75 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€5,80
    9,75 € / 100ml
  • Avène Sunsistick Ka SPF 50 +
    -16%

    Avène Sunsistick Ka SPF 50+

    Normaalihinta €17,35 17,35 € / 1ud
    Alennushinta €17,35 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€3,25
    17,35 € / 1ud
  • BABÉ Öljysaippua, 500 ml
    -20%

    BABÉ Öljysaippua, 500 ml

    Normaalihinta €19,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €23,85
    Säästät: -€4,85
    3,8 € / 100ml
  • BABÉ Sos-rauhoittava suihke, 30 ml
    -16%

    BABÉ Sos-rauhoittava suihke, 30 ml

    Normaalihinta €16,10 53,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€3,00
    53,67 € / 100ml
  • BABÉ Öljysaippua, 100 ml
    -27%

    BABÉ Öljysaippua, 100 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • BABÉ Öljypohjainen balsami, 500 ml
    -25%

    BABÉ Öljypohjainen balsami, 500 ml

    Normaalihinta €20,20 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€6,75
    4,04 € / 100ml
  • BABÉ Öljypohjainen balsami, 100 ml
    -21%

    BABÉ Öljypohjainen balsami, 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,35
    Säästät: -€1,35
    5,0 € / 100ml
  • BABÉ Hidra-Calm -nestemäinen voide, 500 ml
    -24%

    BABÉ Hidra-Calm -nestemäinen voide, 500 ml

    Normaalihinta €12,90 2,58 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€4,10
    2,58 € / 100ml
  • BABÉ Intimihygienigeeli, 250 ml
    -16%

    BABÉ Intimihygienigeeli, 250 ml

    Normaalihinta €10,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,95
    4,0 € / 100ml
  • BABÉ Hidra-Calm -saippua, 500 ml
    -25%

    BABÉ Hidra-Calm -saippua, 500 ml

    Normaalihinta €11,90 2,38 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,00
    2,38 € / 100ml
  • BABÉ Urea 10 % korjaava voide, 500 ml
    -27%

    BABÉ Urea 10 % korjaava voide, 500 ml

    Normaalihinta €16,50 3,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,65
    Säästät: -€6,15
    3,3 € / 100ml
  • BABÉ Multi-uudistava yökuorintaseerumi, 30 ml
    -22%

    BABÉ Multi-uudistava yökuorintaseerumi, 30 ml

    Normaalihinta €28,90 96,33 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €37,15
    Säästät: -€8,25
    96,33 € / 100ml
  • BABÉ Monitoiminen silmien ja huulten kiinteyttävä korjausvoide, 15 ml
    -25%

    BABÉ Monitoiminen silmien ja huulten kiinteyttävä korjausvoide, 15 ml

    Normaalihinta €14,30 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,65
    0,95 € / 1ud
  • BABÉ Monitoiminen korjaava ja uudistava yövoide, 50 ml
    -25%

    BABÉ Monitoiminen korjaava ja uudistava yövoide, 50 ml

    Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €34,95
    Säästät: -€8,85
    52,2 € / 100ml
  • BABÉ Monitoiminen voide kypsälle iholle, 50 ml
    -24%

    BABÉ Monitoiminen voide kypsälle iholle, 50 ml

    Normaalihinta €21,90 43,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €28,65
    Säästät: -€6,75
    43,8 € / 100ml
  • Babé Stop Akn Mattifying Moisturiser, 50 ml
    -20%

    Babé Stop Akn kosteuttava ja ihoa mattava voide, 50 ml

    Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€3,70
    29,8 € / 100ml
  • BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml
    -24%

    BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €20,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,25
    Säästät: -€6,25
    40,0 € / 100ml
  • BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml
    -27%

    BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€5,20
    28,4 € / 100ml
  • BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml
    -16%

    BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml

    Normaalihinta €18,90 37,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€3,70
    37,8 € / 100ml
  • BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g
    -23%

    BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g

    Normaalihinta €4,02 100,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,18
    100,5 € / 100gr
  • BABÉ Photoprotector Lotion SPF 50+, 200 ml
    -25%

    BABÉ Aurinkovoide SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €19,10 9,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,40
    9,55 € / 100ml