Kokoelma:

Health

  • Ginegea Spm 14 sachets
    -12%

    Ginegea Spm 14 pussia

    Normaalihinta €13,20
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,75
  • Ginegea CAS Forte 30 tablets
    -28%

    Ginegea CAS Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €12,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,95
    0,42 € / 1ud
  • Oddent Oral Rinse 150 ml
    -11%

    Oddent suuvesi 150 ml

    Normaalihinta €10,10
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,36
    Säästät: -€1,26
  • Oddent Oral Rinse, 300 ml
    -6%

    Oddent suuvesi, 300 ml

    Normaalihinta €16,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€1,05
    5,33 € / 100ml
  • Oddent Oral Fluid 50 ml
    -5%

    Oddent suunhoitoliuos 50 ml

    Normaalihinta €10,70 21,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€0,56
    21,4 € / 100ml
  • Proxamol 30 Softgels
    -31%

    Proxamol 30 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,46
    Säästät: -€6,36
    0,47 € / 1ud
  • Menocta, 30 Tablets
    -20%

    Menocta, 30 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • CeraVe Imperfection Control Gel, 40 ml
    -15%

    CeraVe-geeli ihon epäpuhtauksien hoitoon, 40 ml

    Normaalihinta €14,70 36,75 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€2,50
    36,75 € / 100ml
  • CeraVe Retinol Serum for blemishes and imperfections, 30 ml
    -16%

    CeraVe Retinol-seerumi, epäpuhtauksia ja arpia vastaan, 30 ml

    Normaalihinta €18,50 61,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €22,10
    Säästät: -€3,60
    61,67 € / 100ml
  • Hupavir 20 sachets
    -11%

    Hupavir 20 pussia

    Normaalihinta €37,50 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €37,50 Normaalihinta €42,11
    Säästät: -€4,61
    1,88 € / 1ud
  • Avène Cicalfate + Disinfecting cleansing gel, 200 ml
    -10%

    Avène Cicalfate + Desinfioiva puhdistusgeeli, 200 ml

    Normaalihinta €10,40 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,10
    5,2 € / 100ml
  • 5Punto5 Roll-On S.O.S 10 ml
    -32%

    5Punto5 Roll-On S.O.S 10 ml

    Normaalihinta €10,40 104,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €15,32
    Säästät: -€4,92
    104,0 € / 100ml
  • 5Punto5 Mature Skin Eye and Lip Contour 15 ml
    -7%

    5Punto5 Silmä- ja huulivoide kypsälle iholle 15 ml

    Normaalihinta €23,90 159,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€1,81
    159,33 € / 100ml
  • 5Point5 Absolut Retinol.3 30 ml
    -26%

    5Punto5 Absolut Retinol.3 30 ml

    Normaalihinta €26,60 88,67 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €35,95
    Säästät: -€9,35
    88,67 € / 100ml
  • 5Punto5 Antiaging Set ( Cleansing Cream + Balancing Toner + C-10 Intensive + Absolut Retinol.3 )
    -22%

    5Punto5 Anti-aging-sarja (puhdistusvoide + tasapainottava kasvovesi + C-10 Intensive + Absolut Retinol.3)

    Normaalihinta €91,10 91,1 € / 1ud
    Alennushinta €91,10 Normaalihinta €116,50
    Säästät: -€25,40
    91,1 € / 1ud
  • Filorga Sleep & Peel, 40 ml
    -35%

    Filorga Sleep & Peel, 40 ml

    Normaalihinta €33,80 84,5 € / 100ml
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €51,90
    Säästät: -€18,10
    84,5 € / 100ml
  • Colnatur Duplo Complex Neutral, 2 units
    -11%

    Colnatur Duplo Complex Neutro, 2 kpl

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • BIODERMA Sébium Kérato+, 30 ml
    -17%

    BIODERMA Sébium Kérato+, 30 ml

    Normaalihinta €16,60 55,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,35
    55,33 € / 100ml
  • Esthederm Vitamin C² Intensive Serum, 10 ml
    -9%

    Esthederm Vitamiini C² -intensiiviseerumi, 10 ml

    Normaalihinta €35,55 355,5 € / 100ml
    Alennushinta €35,55 Normaalihinta €39,00
    Säästät: -€3,45
    355,5 € / 100ml
  • Lierac Lift Integral Regenerating Night Cream, 50 ml
    -29%

    Lierac Lift Integral -yövoide, 50 ml

    Normaalihinta €35,50 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €49,90
    Säästät: -€14,40
    71,0 € / 100ml
  • Lierac Lift Integral Night Cream Refill, 50 ml
    -29%

    Lierac Lift Integral -yövoide, täyttöpakkaus, 50 ml

    Normaalihinta €28,50 57,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€11,40
    57,0 € / 100ml
  • Lierac Lift Integral Eye Contour, 15 ml
    -29%

    Lierac Lift Integral silmänympärysvoide, 15 ml

    Normaalihinta €28,40 1,89 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€11,50
    1,89 € / 1ud
  • Lierac Lift Integral Firming Day Cream, 50 ml
    -29%

    Lierac Lift Integral kiinteyttävä päivävoide, 50 ml

    Normaalihinta €35,50 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €49,90
    Säästät: -€14,40
    71,0 € / 100ml
  • XLS Medical PRO 7 Capsules, Pack 2 units
    -39%

    XLS Medical PRO 7 kapselia, 2 pakkausta

    Normaalihinta €109,95 54,98 € / 1ud
    Alennushinta €109,95 Normaalihinta €180,00
    Säästät: -€70,05
    54,98 € / 1ud
  • Oral-B Io 5 Electric Toothbrush White, 2 Toothbrush Heads
    -28%

    Oral-B Io 5 -sähköhammasharja, valkoinen, 2 harjaspäätä

    Normaalihinta €99,40 99,4 € / 1ud
    Alennushinta €99,40 Normaalihinta €137,56
    Säästät: -€38,16
    99,4 € / 1ud
  • 3M Futuro Thumb Wristband Deluxe Black
    -22%

    3M Futuro Deluxe -peukalotuki, musta

    Normaalihinta Alkaen €22,40 22,4 € / 1ud
    Alennushinta Alkaen €22,40 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€6,34
    22,4 € / 1ud
  • 3M Futuro Ankle Brace Size S
    -40%

    3M Futuro nilkkatuki, koko S

    Normaalihinta €17,10 17,1 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €28,52
    Säästät: -€11,42
    17,1 € / 1ud
  • Futuro Ankle Brace Size M
    -55%

    Futuro-nilkkatuki, koko M

    Normaalihinta €15,00 15,0 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €33,17
    Säästät: -€18,17
    15,0 € / 1ud
  • 3M Futuro Ankle Brace Size L
    -56%

    3M Futuro nilkkatuki, koko L

    Normaalihinta €14,60 14,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €33,08
    Säästät: -€18,48
    14,6 € / 1ud
  • 3M Futuro Stabilising Knee Brace Size S
    -25%

    3M Futuro -polvituet, koko S

    Normaalihinta €22,20 22,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €29,62
    Säästät: -€7,42
    22,2 € / 1ud