Kokoelma:

Hair and nails

Esittelyssä olevat tarjoukset hiustenlähtöä vastaan

  •  
  • Natysal Silicio Complex, glukosamiinilla, 1 litra
    -31%

    Natysal Silicio Complex, glukosamiinilla, 1 litra

    Normaalihinta €24,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€10,90
    2,4 € / 100ml
  •  
  • Nature Essential Brewer's Yeast, 800 tablets
    -10%

    Nature Essential -oluthiiva, 800 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€1,13
    0,01 € / 1ud
  • Nature Essential Brewer's Yeast, 250 tablets
    -44%

    Nature Essential -oluthiiva, 250 tablettia

    Normaalihinta €4,00 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €7,15
    Säästät: -€3,15
    0,02 € / 1ud
  • Nature Essential Hair, Nails & Skin , 60 pearls
    -26%

    Nature Essential Hiukset, kynnet ja iho, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,48
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Nature Essential Hair, Nails & Skin , 30 softgels
    -44%

    Nature Essential: hiukset, kynnet ja iho, 30 kapselia

    Normaalihinta €4,50 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€3,49
    0,15 € / 1ud
  •  
  • Nature Essential Beta-Carotene , 50 pearls
    -24%

    Nature Essential -beetakaroteeni, 50 kapselia

    Normaalihinta €3,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,15
    Säästät: -€1,25
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Mimasa Lotus Lotus Root Powder , 100 gr
    -35%

    Mimasa Lotus - lootuksenjuurijauhe, 100 g

    Normaalihinta €19,40 19,4 € / 100gr
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €29,84
    Säästät: -€10,44
    19,4 € / 100gr
  • Mimasa Hijiki Origin Japan, 50 Gr
    -41%

    Mimasa Hijiki, alkuperämaa Japani, 50 g

    Normaalihinta €7,50 15,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€5,23
    15,0 € / 100gr
  • Máyla Pharma Omega-7 Sea Buckthorn 30 capsules
    -16%

    Máyla Pharma Omega-7-keltapiikkimarja 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,27
    Säästät: -€3,17
    0,54 € / 1ud
  •  
  • Marnys Beauty In & Out Elixir, 14 Vials X 25 Ml
    -13%

    Marnys Beauty In & Out Elixir, 14 ampullia à 25 ml

    Normaalihinta €48,30 193,2 € / 100ml
    Alennushinta €48,30 Normaalihinta €55,33
    Säästät: -€7,03
    193,2 € / 100ml
  •  
  • Mahen Silicon Si 14 , 500 ml
    -16%

    Mahen Silicio Si 14, 500 ml

    Normaalihinta €18,80 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,45
    Säästät: -€3,65
    3,76 € / 100ml
  •  
  • Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Silica Complete (hiukset, iho ja kynnet), 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,15
    Säästät: -€4,35
    0,46 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Msm , 120 tablets
    -26%

    Lamberts MSM, 120 tablettia

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €31,75
    Säästät: -€8,25
    23,5 € / 1ud
  • Lamberts Biotin , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Biotiini, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€2,90
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Primula Oil Pure 1000Mg , 90 capsules
    -25%

    Lamberts Puhdas primulaöljy 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €32,60
    Säästät: -€8,20
    0,27 € / 1ud
  • Khadi Indigo 100% Pure & Natural , 100 gr
    -16%

    100 % puhdas ja luonnollinen Khadi-indigo, 100 g

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,67
    Säästät: -€2,47
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Herbal Colour Black , 100 gr
    -17%

    Khadi Herbal Color Musta, 100 g

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,87
    Säästät: -€2,67
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Henna Cassia-Neutra 100% Pure , 100 gr
    -19%

    Khadi Henna Cassia-Neutra 100 % puhdas, 100 g

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,33
    Säästät: -€3,13
    13,2 € / 100gr
  •  
  • Khadi Pink Lotus Ayurveda Elixir Oil , 10 ml
    -5%

    Khadi Ayurveda-eliiksiiriöljy, vaaleanpunainen lootus, 10 ml

    Normaalihinta €6,40 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,34
    64,0 € / 100ml
  •  
  • Intersa Phytonorm, 80 Capsules
    -13%

    Intersa Phytonorm, 80 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,34
    Säästät: -€1,34
    0,11 € / 1ud
  • Integralia Mijovit Plus , 30 capsules
    -9%

    Integralia Mijovit Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,57
    0,53 € / 1ud
  • Herbora Aloe Vera Juice Bio, 100 Ml
    -17%

    Herbora Luomu-aloe vera -mehu, 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €25,39
    Säästät: -€4,29
    21,1 € / 100ml
  • Herbora Fortederma Phase 3 822,5 Mg , 30 pearls
    -12%

    Herbora Fortederma Phase 3 822,5 mg , 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€2,07
    0,51 € / 1ud
  • Herbes Del Calendula Flower/Petals Eco , 15 gr
    -14%

    Herbes Del Calendula -kukka/terälehdet (luonnonmukaiset), 15 g

    Normaalihinta €1,90 12,67 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,30
    12,67 € / 100gr
  • Granero S Rosehip 700 Mg, 100 Pearls
    -7%

    Granero S Rosa Mosqueta 700 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€1,51
    0,19 € / 1ud
  • Granero Green Clay Bag , 1 kg
    -16%

    Granero Arcilla Verde -pussi, 1 kg

    Normaalihinta €4,60 0,46 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€0,89
    0,46 € / 100gr
  • Forza Vita Verbasco Composto, 10 Ml
    -17%

    Forza Vita Verbasco Composto, 10 ml

    Normaalihinta €24,00 240,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,91
    Säästät: -€4,91
    240,0 € / 100ml
  • Eladiet Calaguala Phytotablet, 60 tablets
    -21%

    Eladiet Calaguala Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,20 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,42
    0,09 € / 1ud
  • El Naturalista Resveratrol 60 Capsules
    -9%

    El Naturalista Resveratrol 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,64
    Säästät: -€2,04
    0,33 € / 1ud
  • El Naturalista Depurnatur 48 capsules
    -17%

    El Naturalista Depurnatur 48 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,91
    Säästät: -€1,71
    0,17 € / 1ud