Kokoelma:

Skin, feet and hands

  • KIN Dermin-Fkd Hand Cream 50 ml
    -5%

    KIN Dermin-Fkd käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €13,80 27,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€0,73
    27,6 € / 100ml
  • Edda Pharma Hand Cream 50 gr
    -13%

    Edda Pharma Käsivoide 50 g

    Normaalihinta €3,21
    Alennushinta €3,21 Normaalihinta €3,71
    Säästät: -€0,50
  • Acofar Vivera Ultra Moisturising Hand Cream 75 ml
    -5%

    Acofar Vivera erittäin kosteuttava käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €2,00
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,11
  • Repavar Nail Regenerating and Hardening 15 ml
    -27%

    Repavar - kynsien uudistava ja vahvistava hoito 15 ml

    Normaalihinta €8,70 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€3,19
    0,58 € / 1ud
  • Repavar Regenerating Hand Cream 75 ml
    -22%

    Repavar Regenerating -käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €6,70
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,59
    Säästät: -€1,89
  • SVR Xerial 40 kynsiä 10 ml
    -24%

    SVR Xerial 40 kynsiä 10 ml

    Normaalihinta €15,20
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€4,70
  • Mavala Colour New Delhi 92
    -11%

    Mavala Color New Delhi 92

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,93
    7,7 € / 1ud
  • Mavala Colour Reno 91
    -30%

    Mavala Color Reno 91

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Arosa 90
    -47%

    Mavala Color Arosa 90

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€3,90
    4,4 € / 1ud
  • Mavala Colour La Paz 71
    -30%

    Mavala Color La Paz 71

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Bordeaux 69
    -30%

    Mavala Color Bordeaux 69

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Acapulco 63
    -30%

    Mavala Color Acapulco 63

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Riga 56
    -25%

    Mavala Color Riga 56

    Normaalihinta €6,20 6,2 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,10
    6,2 € / 1ud
  • Mavala Colour White 49
    -28%

    Mavala Color White 49

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,30
    6,0 € / 1ud
  • Mavala Colour Izmir 47
    -28%

    Mavala Color Izmir 47

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,30
    6,0 € / 1ud
  • Mavala Natural Colour 44
    -8%

    Mavala Color Natural 44

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,73
    7,9 € / 1ud
  • Mavala Colourless Colour 43
    -30%

    Mavala Väritön 43

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Ankara 01
    -28%

    Mavala Color Ankara 01

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,30
    6,0 € / 1ud
  • Mavala Uña Lisa 10 ml
    -28%

    Mavala Uña Lisa 10 ml

    Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,93
    Säästät: -€4,23
    107,0 € / 100ml
  • Mavala Suojakilpi
    -21%

    Mavala Suojakilpi

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,13
    Säästät: -€4,83
    18,3 € / 1ud
  • Mavala Colorfix
    -28%

    Mavala Colorfix

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,93
    Säästät: -€4,13
    10,8 € / 1ud
  • Mavala Base Barrera 10 ml
    -21%

    Mavala Base Barrera 10 ml

    Normaalihinta €19,30 193,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,36
    Säästät: -€5,06
    193,0 € / 100ml
  • Mavala Stop -kynä 4,4 ml
    -24%

    Mavala Stop -kynä 4,4 ml

    Normaalihinta €13,30 302,27 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,59
    Säästät: -€4,29
    302,27 € / 100ml
  • Mavala Stop, 10 ml
    -30%

    Mavala Stop, 10 ml

    Normaalihinta €10,30 103,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,67
    Säästät: -€4,37
    103,0 € / 100ml
  • Roger & Gallet Gingembre Rge Hand Cream 30 ml
    -20%

    Roger & Gallet Gingembre Rge käsivoide 30 ml

    Normaalihinta €5,20 17,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€1,33
    17,33 € / 100ml
  • Lippen Lippen Hand Cream 75Ml
    -37%

    Lippen Lippen käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €4,90 6,53 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€2,89
    6,53 € / 100ml
  • L'Erbolario Frangipani Sublime Moisturizing Hand Balm 75
    -32%

    L´Erbolario Frangipani Sublime-käsivoide, kosteuttava 75

    Normaalihinta €14,50 14,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €21,43
    Säästät: -€6,93
    14,5 € / 1ud
  • L'Erbolario Melograno Body & Hand Cream 250Ml.
    -23%

    L´Erbolario Granaattiomena vartalo- ja käsivoide 250 ml.

    Normaalihinta €24,80 9,92 € / 100ml
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €32,11
    Säästät: -€7,31
    9,92 € / 100ml
  • Labnatur Bio Pack Hand & Nail Cream Argan 5X150Ml.
    -32%

    Labnatur Bio Pack Argan-käsien ja kynsien voide 5 x 150 ml.

    Normaalihinta €21,50 14,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €31,48
    Säästät: -€9,98
    14,33 € / 100ml
  • Labnatur Bio Pack Hand & Nail Cream Calendula 5X150Ml.
    -32%

    Labnatur Bio Pack -käsien ja kynsien voide, kehäkukka, 5 x 150 ml.

    Normaalihinta €21,50 14,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €31,48
    Säästät: -€9,98
    14,33 € / 100ml