• Mavala Uña Lisa 10 ml
  • Mavala Uña Lisa 10 ml
  • Mavala Uña Lisa 10 ml
  • Mavala Uña Lisa 10 ml
-28%

Mavala Uña Lisa 10 ml

SKU-koodiMA7618900909052

Hoito uurteisille kynsille, joka tasoittaa kynsien pintaa.

Sisältää 10 ml.

Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,93
Säästät: -€4,23
107,0 € / 100ml
Mavala Uña Lisa 10 ml
Mavala Uña Lisa 10 ml
Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,93
Säästät: -€4,23
107,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Mavala Uña Lisa?

Mavalan Uña Lisa -hoito tasoittaa kynsien pinnan välittömästi, täyttää kaikki urat ja antaa kynsille satiinisen lopputuloksen. Näin saadaan täydellinen ja sileä manikyyri.

Kenelle se on tarkoitettu

Urailleille kynsille, sekä käsissä että jaloissa. Sopii erinomaisesti myös miehille mattapintaisen lopputuloksensa ansiosta.

Käyttöohje

Levitä Mavalan Uña Lisa -hoitoainetta kynsien pinnalle ja anna kuivua ennen manikyyrin jatkamista. Jos kynnet ovat voimakkaasti uurteisia, sileän pinnan saavuttamiseksi saatetaan tarvita toinen kerros.

Koostumus

Mavala Uña Lisa sisältää seuraavia ainesosia: butyyliasetaatti, etyyliasetaatti, nitroselluloosa, tributyyliasetyylisitraatti, isopropylalkoholi, ftalihapon anhydridi/trimellitihapon anhydridi/glykolien kopolymeeri, talkki, adipiinihappo, fumaarihappo/ftalihappo, dimetykanoli-trisylodekaanikopolymeeri, stearalkoniumhektoritti, metyylimetakrylaattikrospolymeeri, sitruunahappo, rautaoksidit (CI 77491), rautaoksidit (CI 77499), punainen 7-lakka (CI 15850).