Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • WELEDA Regenerating Hand Cream Pomegranate 50 ml
    -28%

    WELEDA Granaatin uudistava käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€3,15
    16,0 € / 100ml
  •  
  • Martiderm Body Care Intensive Hand Cream 50 ml
    -24%

    Martiderm Body Care Intensiivinen käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €5,69 11,38 € / 100ml
    Alennushinta €5,69 Normaalihinta €7,45
    Säästät: -€1,76
    11,38 € / 100ml
  • Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-Blemish Hand Cream 75 ml
    -22%

    Nuxe Nuxuriance Ultra -käsivoide pigmenttimuutosten hoitoon, 75 ml

    Normaalihinta €22,49
    Alennushinta €22,49 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€6,41
  • Nuxe Reve de Miel Duplo käsien ja kynsien voide 2 x 50 ml
    -20%

    Nuxe Reve de Miel Duplo käsien ja kynsien voide 2 x 50 ml

    Normaalihinta €11,69
    Alennushinta €11,69 Normaalihinta €14,65
    Säästät: -€2,96
  •  
  • Plantis Sabonet Hand Soap 250 ml
    -5%

    Plantis Sabonet käsisaippua 250 ml

    Normaalihinta €6,70 2,68 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,35
    2,68 € / 100ml
  •  
  • Natural Glycerine Soap with Coconut Oil 100 gr
    -31%

    Luonnollinen glyseriinisaippua kookosöljyllä, 100 g

    Normaalihinta €2,60
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€1,18
  •  
  • Clenosan Duplo Hand Cream Enriched Plus 2 x 50 ml
    -5%

    Clenosan Duplo Rikastettu käsivoide Plus 2 x 50 ml

    Normaalihinta €7,90 15,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€0,42
    15,8 € / 100ml
  • APIVITA Moisturising Hand Cream with Jasmine 50 ml
    -26%

    APIVITA Kosteuttava käsivoide jasmiinilla 50 ml

    Normaalihinta €6,30 12,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,20
    12,6 € / 100ml
  • Welnig Sanitising Lotion 100 ml
    -23%

    Welnig desinfioiva voide 100 ml

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€1,15
    3,9 € / 100ml
  •  
  • Welnig Cleansing Hand Cream 60 ml
    -23%

    Welnig Hygieeninen käsivoide 60 ml

    Normaalihinta €4,60
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€1,35
  •  
  • Welnig Sanitising Hand Soap 330 ml
    -5%

    Welnig Desinfioiva käsisaippua 330 ml

    Normaalihinta €5,60
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,29
  •  
  • Natysal Tea Tree Gel-Cream 30Ml.
    -20%

    Natysal Arbol Del Te geeli-voide 30 ml.

    Normaalihinta €18,50 61,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,13
    Säästät: -€4,63
    61,67 € / 100ml
  •  
  • Natura Siberica Hand & Foot Daily Hand Cream Na, 75 ml
    -9%

    Natura Siberica Kädet ja jalat Päivittäinen käsivoide Na, 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,44
    5,73 € / 100ml
  • Natura Siberica Oblepikha Sea Buckthorn Nourishing Hand Cream Na, 75 ml
    -27%

    Natura Siberica Oblepikha Ravitseva käsivoide, 75 ml

    Normaalihinta €5,10 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€1,89
    6,8 € / 100ml
  • Fleurance Nature Green Hand Cream Quartet Box 4Pcs.
    -9%

    Fleurance Nature Vihreä käsivoidepaketti, 4 kpl.

    Normaalihinta €16,40 4,1 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€1,71
    4,1 € / 1ud
  • Mondeconatur Hand and Foot Cream 100Ml.
    -21%

    Mondeconatur käsi- ja jalkavoide 100 ml.

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,74
    Säästät: -€2,04
    7,7 € / 100ml
  • Mosqueta'S Rosehip Super Moisturising Hand Cream 75Ml
    -39%

    Mosqueta'S Rosa Mosqueta Erittäin kosteuttava käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €15,80 21,07 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€10,13
    21,07 € / 100ml
  • MIA Cosmetics Harmonious Mauve
    -34%

    MIA Cosmetics Harmonious Mauve

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,64
    Säästät: -€2,94
    5,7 € / 1ud
  •  
  • MIA Cosmetics Tranquil Iris
    -20%

    MIA Cosmetics Tranquil Iris

    Normaalihinta €6,36 6,36 € / 1ud
    Alennushinta €6,36 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€1,59
    6,36 € / 1ud
  •  
  • MIA Cosmetics Still Violet
    -20%

    MIA Cosmetics Still Violet

    Normaalihinta €6,36 6,36 € / 1ud
    Alennushinta €6,36 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€1,59
    6,36 € / 1ud
  • MIA Cosmetics Optimistic Rose
    -27%

    MIA Cosmetics Optimistic Rose

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,15
    5,8 € / 1ud
  • MIA Cosmetics Burgundy Atdp Enamel
    -27%

    MIA Cosmetics Burgundinpunainen kynsilakka Atdp

    Normaalihinta €6,49 6,49 € / 1ud
    Alennushinta €6,49 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,46
    6,49 € / 1ud
  • MIA Cosmetics Red Enamel Atdp
    -24%

    MIA Cosmetics Atdp-punainen kynsilakka

    Normaalihinta €6,81 6,81 € / 1ud
    Alennushinta €6,81 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,14
    6,81 € / 1ud
  • MIA Cosmetics Sos Magic Nails Nail Hardener 2,7 ml
    -28%

    MIA Cosmetics Sos Magic Nails -kynsien vahvistaja 2,7 ml

    Normaalihinta €11,36 420,74 € / 100ml
    Alennushinta €11,36 Normaalihinta €15,77
    Säästät: -€4,41
    420,74 € / 100ml
  • Mavala Cientifico K+ -kynä
    -5%

    Mavala Cientifico K+ -kynä

    Normaalihinta €25,20 25,2 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €26,53
    Säästät: -€1,33
    25,2 € / 1ud
  • Mavala Científico K+ kynsien kovettaja
    -12%

    Mavala Científico K+ kynsien kovettaja

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€1,58
    12,0 € / 1ud
  • Mavala Mava-Strong 10 ml
    -13%

    Mavala Mava-Strong 10 ml

    Normaalihinta €15,20 152,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,54
    Säästät: -€2,34
    152,0 € / 100ml
  • Mavala Color Bio Shannon 711
    -28%

    Mavala Color Bio Shannon 711

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€2,37
    6,1 € / 1ud
  • Mavala Color Bio Amazonas 709
    -28%

    Mavala Color Bio Amazonas 709

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€2,37
    6,1 € / 1ud
  • Mavala Colour Bio Thames 706
    -28%

    Mavala Color Bio Thames 706

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€2,37
    6,1 € / 1ud