Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Genove N-1 Tubular Mesh Bandage Fingers and Wrist Pe
    -15%

    Genove N-1 -putkikääre, sormet ja ranne, koko Pe

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,10
    Säästät: -€0,90
    5,2 € / 1ud
  •  
  • Genove Genocure Tubular Mesh Bandage N-6 Head and Leg
    -5%

    Genove Genocure N-6-verkkomainen putkikääre jalalle ja päähän

    Normaalihinta €7,30 7,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,68
    Säästät: -€0,38
    7,3 € / 1ud
  • Nexcare 3M Coldhot -lämpögeelipussi
    -17%

    Nexcare 3M Coldhot -lämpögeelipussi

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €27,59
    Säästät: -€4,79
    22,8 € / 1ud
  • Comforsil Thimble With Elastic Fabric Cc267, Size L
    -10%

    Comforsil Dedil, joustava kangas Cc267, koko L

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,63
    6,0 € / 1ud
  •  
  • Visomat Tensiometer Comfort 20/40 Arm
    -13%

    Visomat Comfort 20/40 -verenpainemittari, käsivarteen

    Normaalihinta €88,60 88,6 € / 1ud
    Alennushinta €88,60 Normaalihinta €101,64
    Säästät: -€13,04
    88,6 € / 1ud
  •  
  • Comforsil Portable Manicure Set Cc284
    -11%

    Comforsil kannettava manikyyrisetti Cc284

    Normaalihinta €21,70 21,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€2,72
    21,7 € / 1ud
  •  
  • Pütter-Haft 10Cmx5M 1 P/S
    -18%

    Pütter-Haft 10 cm x 5 m, 1 kpl/pakkaus

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€2,45
    11,0 € / 1ud
  • Quies Ear Protection Earplugs with Ceramic Filter
    -24%

    Quies-korvatulpat, suoja keraamisella suodattimella

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€4,80
    15,2 € / 1ud
  • Pütter-Haft Binde 8 cm x 5M (P1)
    -17%

    Pütter-Haft-side 8 cm x 5 m (P1)

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€2,40
    11,6 € / 1ud
  •  
  • Grand Cross Heating Pad
    -32%

    Gran Cruz -sähkötyyny

    Normaalihinta €27,20 27,2 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€12,80
    27,2 € / 1ud
  •  
  • Antipiox Shampoo 150 ml
    -10%

    Antipiox-shampoo 150 ml

    Normaalihinta €9,50 6,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,10
    6,33 € / 100ml
  •  
  • Indacrep joustava kreppiside, 4 m x 7 cm, 1 kpl
    -50%

    Indacrep joustava kreppiside, 4 m x 7 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €1,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €2,00
    Säästät: -€1,00
    1,0 € / 1ud
  •  
  • Lusan Bandage Mesh 5 M x 10 cm 1 piece
    -44%

    Lusan Orillada -verkkomuotoinen side, 5 m x 10 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €0,40 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €0,40 Normaalihinta €0,72
    Säästät: -€0,32
    0,4 € / 1ud
  • Prim Urine Collection Bags Bed 2 L 30 units
    -10%

    Prim-virtsankeräyspussit sänkyyn, 2 l, 30 kpl

    Normaalihinta €8,80 0,44 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,99
    0,44 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch12
    -20%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, 5 ml:n pallokoko, koko Ch12

    Normaalihinta €8,30 166,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€2,03
    166,0 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch22
    -15%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch22

    Normaalihinta €9,30 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,96
    Säästät: -€1,66
    186,0 € / 100ml
  • PRIM Leg urine bag 1/2 litre short size
    -20%

    PRIM 1/2 litran virtsapussi, lyhyt malli

    Normaalihinta €12,70 0,64 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,88
    Säästät: -€3,18
    0,64 € / 100ml
  • Indacrep joustava kreppiside, 4 m x 10 cm, 1 kpl
    -44%

    Indacrep joustava kreppiside, 4 m x 10 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €1,50 1,5 € / 1ud
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,70
    Säästät: -€1,20
    1,5 € / 1ud
  •  
  • Indacrep joustava kreppiside 10 m x 10 cm, 1 kpl
    -35%

    Indacrep joustava kreppiside 10 m x 10 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€2,00
    3,7 € / 1ud
  •  
  • Lindor Fit Pants Night Medium 80 PCS
    -23%

    Lindor Fit Pants -yövaipat, koko M, 80 kpl

    Normaalihinta €42,10 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €42,10 Normaalihinta €54,76
    Säästät: -€12,66
    0,53 € / 1ud
  • Prim Comfort Long Leg Urine Bag
    -13%

    Ensimmäinen pitkävartinen, mukava virtsapussi

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,61
    Säästät: -€1,91
    12,7 € / 1ud
  • Prim Comfort Urine Bag 2 l x 30 units
    -5%

    Prim Confort -virtsapussi 2 l, 30 kpl

    Normaalihinta €12,40 0,62 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,65
    0,62 € / 100ml
  • Sterilisoidut Gasa-sideharso-laastarit 400 cm², 25 kpl
    -40%

    Sterilisoidut Gasa-sideharso-laastarit 400 cm², 25 kpl

    Normaalihinta €0,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,50
    Säästät: -€0,60
    0,04 € / 1ud
  • Alkaline-C 30 Sticks
    -12%

    Alcalín-C 30 annospussia

    Normaalihinta €43,20 1,44 € / 1ud
    Alennushinta €43,20 Normaalihinta €49,32
    Säästät: -€6,12
    1,44 € / 1ud
  • Abs Fit Maxi Pants Medium 80-120 Cm, 14 units
    -17%

    Abs Fit Maxi -housut, keskikoko 80–120 cm, 14 kpl

    Normaalihinta €15,40 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€3,25
    1,1 € / 1ud
  • Abs Fit Maxi Pants Large 110-150 Cm, 14 units
    -17%

    Abs Fit Maxi -housut, koko L (110–150 cm), 14 kpl

    Normaalihinta €16,40 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,85
    Säästät: -€3,45
    1,17 € / 1ud
  • Abs Fit Pants Plus Medium 80-120 Cm, 14 units
    -19%

    Abs Fit Pants Plus, keskikoko 80–120 cm, 14 kpl

    Normaalihinta €13,20 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,36
    Säästät: -€3,16
    0,94 € / 1ud
  • Abs Fit Pants Lady Medium 50-90 Cm, 12 units
    -17%

    Abs Fit -naisten housut, koko M (50–90 cm), 12 kpl

    Normaalihinta €10,90 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,18
    Säästät: -€2,28
    0,91 € / 1ud
  • Abs Fit Pants Lady Large 80-120 Cm, 12 pieces
    -17%

    Abs Fit -naisten housut, koko L (80–120 cm), 12 kpl

    Normaalihinta €11,90 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,39
    Säästät: -€2,49
    0,99 € / 1ud
  • Tensoban Sports Edition , 7Cm X 20M
    -34%

    Tensoban Sports Edition, 7 cm × 20 m

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €7,76
    Säästät: -€2,66
    5,1 € / 1ud