Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-20
    -28%

    Rüsch Sonda Brillant -silikonitutka Ch-20

    Normaalihinta €9,40 9,4 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€3,58
    9,4 € / 1ud
  •  
  • Compeed Pack Callos Apositos Protection Between Fingers, 3x10 Units
    -21%

    Compeed Pack -kovettumien hoitoon tarkoitetut varpaiden väliset suojalaastarit, 3 x 10 kpl

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€4,90
    0,62 € / 1ud
  • Noton Infant Silicone Ear Plugs Water 2 units
    -24%

    Noton lasten silikoniset vedenpitävät korvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €5,10 2,55 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€1,64
    2,55 € / 1ud
  • Douce Nature Cotton Baby Safety Sticks 60pcs.
    -32%

    Douce Nature Vauvojen turvalliset puuvillapuikot, 60 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,80
    Säästät: -€0,90
    0,03 € / 1ud
  •  
  • Lusan Otc Bandage 10Mx10 cm 1 Ud
    -22%

    Lusan OTC -side, 10 m x 10 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €2,00 2,0 € / 1ud
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,55
    Säästät: -€0,55
    2,0 € / 1ud
  •  
  • Orravan Duplo Chlorhexidine 2% Aqueous Solution 2 x 60 ml
    -34%

    Orravan Duplo Klooriheksidiini 2 % vesiliuos 2 x 60 ml

    Normaalihinta €3,00 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,54
    Säästät: -€1,54
    2,5 € / 100ml
  •  
  • Callus Effect Plasters P7
    -31%

    Effect Callos P7 -laastarit

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,60
    5,9 € / 1ud
  • Corysan Urine Bag 2 L. Corysan, Paq. 30 units
    -7%

    Corysan 2 litran virtsapussi. Corysan, 30 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €10,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€0,75
    0,36 € / 1ud
  • Surgicalmed Kelsia Antiseptic Alcohol 250 Ml 96°
    -15%

    Surgicalmed Kelsia Antiseptinen alkoholi 250 ml 96°

    Normaalihinta €1,00 0,4 € / 100ml
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,17
    Säästät: -€0,17
    0,4 € / 100ml
  •  
  • Genove Genocure Dermatological Nitrile Gloves Size L/8
    -23%

    Genove Genocure -nitrilikäsineet ihotautien hoitoon, koko L/8

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€2,67
    8,8 € / 1ud
  •  
  • Urgo Callus Protector
    -25%

    Urgo-kallojen suojaus

    Normaalihinta €3,00 3,0 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,99
    Säästät: -€0,99
    3,0 € / 1ud
  •  
  • Paranix Lendrera
    -22%

    Paranix Lendrera

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,81
    6,6 € / 1ud
  •  
  • Acofar Moulded Silicone Ear Plugs 2 pcs
    -19%

    Acofar-korvatulpat, valettu silikoni, 2 kpl

    Normaalihinta €2,90 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,59
    Säästät: -€0,69
    1,45 € / 1ud
  • Alvita Insect Repellent Spray, 125 ml
    -15%

    Alvita-hyönteiskarkotussuihke, 125 ml

    Normaalihinta €6,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,05
    4,8 € / 100ml
  • Eps! Mouldable Silicone Plug 6 units
    -10%

    Eps! Muovattava silikonitulppa, 6 kpl

    Normaalihinta €4,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€0,49
    0,75 € / 1ud
  • Nexcare Hydrocolloid Gel Strips Peq 6U
    -5%

    Nexcare hydrokoloidigeeliliuskat, pieni pakkaus, 6 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,22
    0,7 € / 1ud
  • Polisur Protective Face Shield
    -38%

    Polisur kasvosuojakalvo

    Normaalihinta €1,50
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,42
    Säästät: -€0,92
  • Beter Straight Leather Scissors Prof 24063
    -28%

    Beter Suora ihosakset Prof 24063

    Normaalihinta €13,30 13,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €18,39
    Säästät: -€5,09
    13,3 € / 1ud
  •  
  • Cosmopor Silicone P5 10x8cm
    -24%

    Cosmopor Silicone P5 10×8 cm

    Normaalihinta €8,70 1,74 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,49
    Säästät: -€2,79
    1,74 € / 1ud
  •  
  • Interapothek Hydrophilic Gauze Bandage, 10X10cm
    -9%

    Interapothek-hydrofili-side, 10 x 10 cm

    Normaalihinta €1,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,10
    Säästät: -€0,10
    1,0 € / 1ud
  • Relec Triplo Day & Night Device
    -11%

    Relec Triplo Päivä- ja yölaitteisto

    Normaalihinta €27,30 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €30,63
    Säästät: -€3,33
    26,0 € / 100ml
  • Corysan Hot Water Rubber Hot Water Bag M-2
    -14%

    Corysan M-2-kumin lämpötyyny

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€0,92
    5,7 € / 1ud
  • Beter Professional Nail Polish 17.3 cm 1 pc.
    -20%

    Beter ammattikäyttöön tarkoitettu kynsien kiillotuslaite 17,3 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €3,00 3,0 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,73
    Säästät: -€0,73
    3,0 € / 1ud
  • Born To Bio Deodorant Tiare 50Ml.  Bio
    -38%

    Born To Bio Tiare-deodorantti 50 ml. Bio

    Normaalihinta €4,80 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€2,99
    9,6 € / 100ml
  • Interapothek Flexible Digital Thermometer
    -41%

    Interapothek joustava digitaalinen lämpömittari

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €9,83
    Säästät: -€4,03
    5,8 € / 1ud
  • Pic Soft Fix Tnt Tape White Roll 5Cmx5M
    -55%

    Pic Soft Fix -laastari, TNT, valkoinen rulla, 5 cm x 5 m

    Normaalihinta €1,90 1,9 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €4,23
    Säästät: -€2,33
    1,9 € / 1ud
  • Acofar Hydrogen Peroxide 5% 250 ml
    -18%

    Acofar 5-prosenttinen vetyperoksidi 250 ml

    Normaalihinta €1,20 0,48 € / 100ml
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,47
    Säästät: -€0,27
    0,48 € / 100ml
  • Eps! Wax stopper 12 units
    -16%

    Eps! Vahatulppa, 12 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€0,79
    0,35 € / 1ud
  • Comforsil Elastic Band With Cushioning Cc229, Size L
    -5%

    Comforsil joustava nauha, pehmustettu, Cc229, koko L

    Normaalihinta €17,10
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€0,90
  • Dr. Hauschka Cutaneous Cure Sensitiv 10Amp.
    -10%

    Dr. Hauschka Cura Cutanea Sensitiv 10 ampullia.

    Normaalihinta €31,45 31,45 € / 1ud
    Alennushinta €31,45 Normaalihinta €34,94
    Säästät: -€3,49
    31,45 € / 1ud