Kokoelma:

Cosmetics

  • Interapothek Lime-Vanilla Flavour Lip Protector Spf30
    -24%

    Interapothek Huulivoide, vanilja-limen maku, SPF 30

    Normaalihinta €2,60 2,6 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,41
    Säästät: -€0,81
    2,6 € / 1ud
  • Kneipp Lip Balm Repair & Prevent, 4.7 gr
    -8%

    Kneipp Repair & Prevent -huulivoide, 4,7 g

    Normaalihinta €5,40 114,89 € / 100gr
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,49
    114,89 € / 100gr
  • Nuxe Rêve De Miel hunajalla rikastettu huulivoide, 10 ml
    -18%

    Nuxe Rêve De Miel hunajalla rikastettu huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €15,70 157,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€3,40
    157,0 € / 100ml
  • StriVectin Double Fix For Lips
    -12%

    StriVectin Double Fix For Lips

    Normaalihinta €22,90 22,9 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€3,21
    22,9 € / 1ud
  • Suavina Lip Balm Original, 10 ml
    -5%

    Suavina Original-huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €3,10 31,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    31,0 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Original Tube, 12 ml
    -5%

    Suavina Original-huulivoide, putki, 12 ml

    Normaalihinta €3,20 26,67 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,17
    26,67 € / 100ml
  • Suavina Olea Lip Balm, 10 ml
    -9%

    Suavina Olea huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €3,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,30
    Säästät: -€0,30
    30,0 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Helianthus Spf 15, 10 ml
    -5%

    Suavina Helianthus-huulivoide SPF 15, 10 ml

    Normaalihinta €3,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,16
    Säästät: -€0,16
    30,0 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Original 140th Anniversary, 15 ml
    -5%

    Suavina Alkuperäinen huulivoide 140-vuotisjuhla, 15 ml

    Normaalihinta €3,60 24,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,19
    24,0 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Citrus, 10 ml
    -19%

    Suavina Citrus-huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,68
    29,0 € / 100ml
  • Suavina Pediatric Lip Balm, 10 ml
    -5%

    Suavina Lasten huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €3,20 32,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€0,18
    32,0 € / 100ml
  • Teaology Tea Lip Balm Vanilla, 4 g
    -5%

    Teaology Tea Lip Balm Vanilla, 4 g

    Normaalihinta €9,10 227,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€0,48
    227,5 € / 100gr
  • Teaology Tea Lip Balm Cherry Tea, 4 grams
    -24%

    Teaology Tea Lip Balm Cherry Tea, 4 g

    Normaalihinta €12,40 310,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€3,87
    310,0 € / 100gr
  • Teaology Tea Lip Balm Matcha Tea, 4 grams
    -50%

    Teaology Tea Lip Balm Matcha Tea, 4 g

    Normaalihinta €7,60 190,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€7,51
    190,0 € / 100gr
  • Teaology Peach Tea Illuminator Set
    -20%

    Teaology Persikkatee-korostussetti

    Normaalihinta €41,90 41,9 € / 1ud
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €52,31
    Säästät: -€10,41
    41,9 € / 1ud
  • Topicrem Hydra + Ultra-Moisturising Lip Balm, 4 g
    -5%

    Topicrem Hydra + erittäin kosteuttava huulivoide, 4 g

    Normaalihinta €5,20 130,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,27
    130,0 € / 100gr
  • Nuxe Very Rose -huulivoide
    -16%

    Nuxe Very Rose -huulivoide

    Normaalihinta €11,05 11,05 € / 1ud
    Alennushinta €11,05 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€2,15
    11,05 € / 1ud
  • Weleda Skin Food Lip Balm Lip Balm , 8 ml
    -26%

    Weleda Skin Food Lip Balm huulivoide, 8 ml

    Normaalihinta €4,40 55,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€1,55
    55,0 € / 100ml
  • Volumax Redefinition Anti-Wrinkle Volumising Repair Lip Balm 15Ml
    -15%

    Volumax Redefinition - huulivoide, joka korjaa, ehkäisee ryppyjä ja lisää volyymia, 15 ml

    Normaalihinta €12,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€2,10
    80,0 € / 100ml
  • Bioderma Sensibio Micellar Cleansing Oil , 150 ml
    -23%

    Bioderma Sensibio micellaarinen puhdistusöljy, 150 ml

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€4,05
    9,27 € / 100ml
  • Caudalie Vinoclean Vinoclean Make-up Remover Oil , 75 ml
    -24%

    Caudalie Vinoclean Vinoclean Meikinpoistoöljy, 75 ml

    Normaalihinta €10,10 13,47 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,30
    Säästät: -€3,20
    13,47 € / 100ml
  • CeraVe Moisturising Foaming Cleansing Oil, 473 ml
    -19%

    CeraVe kosteuttava vaahtoava puhdistusöljy, 473 ml

    Normaalihinta €15,30 3,23 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €18,80
    Säästät: -€3,50
    3,23 € / 100ml
  • Esthederm Osmoclean Huile De Soin Démaquillante Micellaire, 200 ml
    -11%

    Esthederm Osmoclean Huile De Soin Démaquillante Micellaire, 200 ml

    Normaalihinta €25,79 12,9 € / 100ml
    Alennushinta €25,79 Normaalihinta €29,00
    Säästät: -€3,21
    12,9 € / 100ml
  • Medik8 Lipid Balance Cleansing Oil , 140 ml
    -21%

    Medik8 Lipid Balance -puhdistusöljy, 140 ml

    Normaalihinta €31,00 22,14 € / 100ml
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €39,00
    Säästät: -€8,00
    22,14 € / 100ml
  • Topicrem Da Lipidejä palauttava puhdistusöljy, 500 ml
    -18%

    Topicrem Da Lipidejä palauttava puhdistusöljy, 500 ml

    Normaalihinta €11,39 2,28 € / 100ml
    Alennushinta €11,39 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€2,56
    2,28 € / 100ml
  • Uriage Make-up Remover Oil 100 ml
    -12%

    Uriage meikinpoistoöljy 100 ml

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€1,60
    12,2 € / 100ml
  • Ducray Sensinol Soothing Cleansing Oil 400 ml
    -20%

    Ducray Sensinol Rauhoittava puhdistusöljy 400 ml

    Normaalihinta €15,00 3,75 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€3,65
    3,75 € / 100ml
  • SVR Topialyse Huile Lavant 1L
    -48%

    SVR Topialyse puhdistusöljy 1 l

    Normaalihinta €12,50 1,25 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€11,40
    1,25 € / 100ml
  • Topicrem Ac Control puhdistava pesugeeli, 400 ml
    -20%

    Topicrem Ac Control puhdistava pesugeeli, 400 ml

    Normaalihinta €13,60 3,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€3,35
    3,4 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Cleansing Oil 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane puhdistusöljy 400 ml

    Normaalihinta €14,20 3,55 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€4,50
    3,55 € / 100ml