Kokoelma:

Cosmetics

  • Avène Cicalfate Dermatological Aftercare Repair Emulsion 40 ml
    -20%

    Avène Cicalfate -korjaava emulsio ihokäsittelyn jälkeen 40 ml

    Normaalihinta €13,20
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,40
  • Rosaderm Fast Gel Cream 30 ml
    -22%

    Rosaderm Fast Gel -voide 30 ml

    Normaalihinta €17,40 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€5,00
    58,0 € / 100ml
  • Halibut Regenerating Ointment for Adults 45 g
    -16%

    Halibut Aikuisten uudistava voide 45 g

    Normaalihinta €8,60
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€1,65
  • Repavar Atopic Skin Facial Cream 50 ml
    -26%

    Repavar Atopic-kasvovoide 50 ml

    Normaalihinta €14,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,95
    28,0 € / 100ml
  • Aboca Aloe Vera Biogel All Skin Types, Restorative, Soothing and Protective Action, Organic Cosmetic, 100 ml
    -23%

    Aboca Aloe Vera Biogel kaikille ihotyypeille, korjaava, rauhoittava ja suojaava vaikutus, luonnonkosmetiikka, 100 ml

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€4,57
    14,9 € / 100ml
  • Martiderm Skin Repair Calamine Plus Cream 75 ml
    -25%

    Martiderm Skin Repair Calamina Plus -voide 75 ml

    Normaalihinta €9,39 12,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,39 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€3,11
    12,52 € / 100ml
  • A cm Trigopax Cream, 30 ml
    -25%

    A cm Trigopax-voide, 30 ml

    Normaalihinta €11,00 36,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€3,63
    36,67 € / 100ml
  • Avène Cicalfate+ korjaava voide 40 ml
    -24%

    Avène Cicalfate+ korjaava voide 40 ml

    Normaalihinta €9,40 23,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€2,90
    23,5 € / 100ml
  • Eucerin Atopicontrol Forte Cream, 40 ml
    -16%

    Eucerin Atopicontrol Forte -voide, 40 ml

    Normaalihinta €12,60 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€2,45
    31,5 € / 100ml
  • Eucerin Atopicontrol Facial Cream, 50 ml
    -12%

    Eucerin Atopicontrol kasvojen voide, 50 ml

    Normaalihinta €13,39 26,78 € / 100ml
    Alennushinta €13,39 Normaalihinta €15,15
    Säästät: -€1,76
    26,78 € / 100ml
  • Segle Clinical Skin Factor -voide, 50 ml:n purkki
    -29%

    Segle Clinical Skin Factor -voide, 50 ml:n purkki

    Normaalihinta €28,20 56,4 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€11,70
    56,4 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Emollient Cream 200 ml
    -25%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä voide 200 ml

    Normaalihinta €13,30 6,65 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,70
    Säästät: -€4,40
    6,65 € / 100ml
  • Acofar Acofarderm Atopic Skin Facial Cream 50 ml
    -33%

    Acofar Acofarderm Kasvovoide atooppiselle iholle 50 ml

    Normaalihinta €4,30 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €6,41
    Säästät: -€2,11
    8,6 € / 100ml
  • Heel Dermaveel
    -14%

    Heel Dermaveel

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€1,11
    7,1 € / 1ud
  • Isdinceutics Auriderm 50 ml
    -22%

    Isdinceutics Auriderm 50 ml

    Normaalihinta €40,55 81,1 € / 100ml
    Alennushinta €40,55 Normaalihinta €51,95
    Säästät: -€11,40
    81,1 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Med Soothing Repairing Cream 30 ml
    -12%

    Ducray Dexyane Med rauhoittava ja korjaava voide 30 ml

    Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,45
    35,0 € / 100ml
  • Dexeryl Cleansing Cream 500 ml
    -21%

    Dexeryl-puhdistusvoide 500 ml

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,60
    Säästät: -€2,70
    1,98 € / 100ml
  • SVR Sensifine Ar Cream 40 ml
    -24%

    SVR Sensifine Ar -voide 40 ml

    Normaalihinta €17,40 43,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€5,50
    43,5 € / 100ml
  • Mustela Stelatopia pehmentävä kasvovoide, 40 ml
    -17%

    Mustela Stelatopia pehmentävä kasvovoide, 40 ml

    Normaalihinta €8,50 21,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,18
    Säästät: -€1,68
    21,25 € / 100ml
  • SVR Sensifine Ar Creme Riche 40 ml
    -34%

    SVR Sensifine Ar Creme Riche 40 ml

    Normaalihinta €17,80 44,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €27,06
    Säästät: -€9,26
    44,5 € / 100ml
  • La Roche Posay Cicaplast Gel B5 40 Ml
    -35%

    La Roche-Posay Cicaplast Gel B5 40 ml

    Normaalihinta €11,40 28,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€6,20
    28,5 € / 100ml
  • Eucerin Atopicontrol Soothing Spray, 50 ml
    -8%

    Eucerin Atopicontrol rauhoittava suihke, 50 ml

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€1,20
    26,2 € / 100ml
  • Iraltone DS Emulsion Seborrheic Dermatitis, 30 ml
    -23%

    Iraltone DS -emulsio seborrooiseen ihotulehdukseen, 30 ml

    Normaalihinta €16,60 55,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €21,48
    Säästät: -€4,88
    55,33 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Palpebral Med 15 ml
    -22%

    Ducray Dexyane Med silmäluomivoide 15 ml

    Normaalihinta €13,70 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,65
    Säästät: -€3,95
    0,91 € / 1ud
  • SVR Cicavit+ Sos Grattage 40 ml
    -38%

    SVR Cicavit+ Sos Grattage 40 ml

    Normaalihinta €11,60 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €18,68
    Säästät: -€7,08
    29,0 € / 100ml
  • Cetaphil Pro Redness Control Moisturiser, 50 ml
    -20%

    Cetaphil Pro Redness Control -kosteusvoide, 50 ml

    Normaalihinta €18,40 36,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,87
    Säästät: -€4,47
    36,8 € / 100ml
  • A-Derma Dermalibour + Cica Cream 15 ml
    -23%

    A-Derma Dermalibour + Cica -voide 15 ml

    Normaalihinta €5,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,60
    0,35 € / 1ud
  • Rosacure Fast 30 ml
    -22%

    Rosacure Fast 30 ml

    Normaalihinta €26,80 89,33 € / 100ml
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €34,32
    Säästät: -€7,52
    89,33 € / 100ml
  • Rosacure Ultra SPF 50+ 30 ml
    -23%

    Rosacure Ultra SPF 50+ 30 ml

    Normaalihinta €31,10 103,67 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €40,26
    Säästät: -€9,16
    103,67 € / 100ml
  • BIODERMA Sensibio Defensive 40 ml
    -21%

    BIODERMA Sensibio Defensive 40 ml

    Normaalihinta €17,35 43,38 € / 100ml
    Alennushinta €17,35 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€4,60
    43,38 € / 100ml