Kokoelma:

Cosmetics

  • Patyka Nourishing-Repairing Body Balm, 150 ml
    -30%

    Patyka ravitseva ja korjaava vartalovoide, 150 ml

    Normaalihinta €18,75 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,75 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€8,15
    12,5 € / 100ml
  • Patyka Intensive Pro-Hyaluronic Treatment 50 ml
    -35%

    Patyka Pro-Hyaluron-intensiivinen hoito 50 ml

    Normaalihinta €47,40 158,0 € / 100ml
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €72,90
    Säästät: -€25,50
    158,0 € / 100ml
  • Patyka Intensive Pro-Hyaluronic Treatment – Refill 50 ml
    -30%

    Patyka Pro-Hyaluron-intensiivikäsittely – Refill 50 ml

    Normaalihinta €43,80 87,6 € / 100ml
    Alennushinta €43,80 Normaalihinta €62,90
    Säästät: -€19,10
    87,6 € / 100ml
  • Patyka Rose Lift Brightening Firming Cream, 50 ml
    -35%

    Patyka Crema Rosa Lift – kirkkautta ja kiinteyttä, 50 ml

    Normaalihinta €55,30 55,3 € / 100ml
    Alennushinta €55,30 Normaalihinta €84,90
    Säästät: -€29,60
    55,3 € / 100ml
  • Patyka Extraordinary Make-up Remover Oil, 100 ml
    -33%

    Patyka Extraordinary Meikinpoistoöljy, 100 ml

    Normaalihinta €21,50 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€10,40
    21,5 € / 100ml
  • Patyka Detox Foam Minitalla, 50 ml
    -29%

    Patyka Minitalla Detox-vaahto, 50 ml

    Normaalihinta €6,30 12,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€2,60
    12,6 € / 100ml
  • Patyka Minitalla Make-Up Remover Milk, 15 ml
    -37%

    Patyka Minikokoinen meikinpoistoaine, 15 ml

    Normaalihinta €5,60 37,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€3,30
    37,33 € / 100ml
  • Patyka Duplo Double Cleansing, 2 x150 ml
    -31%

    Patyka Duplo Kaksivaiheinen puhdistus, 2 x 150 ml

    Normaalihinta €19,00 12,67 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €27,35
    Säästät: -€8,35
    12,67 € / 100ml
  • Patyka Anti-dark circles Concealer Stick, 50 ml
    -37%

    Patyka Glow -silmänympärysvoide, 12 ml

    Normaalihinta €18,80 37,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€11,10
    37,6 € / 100ml
  • Patyka ”Efecto Buena Cara” -seerumi, 30 ml
    -32%

    Patyka ”Efecto Buena Cara” -seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €28,50 95,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €41,90
    Säästät: -€13,40
    95,0 € / 100ml
  • Patyka Perfecting Cream - Light Tone, 30 ml
    -32%

    Patyka ihon tasoittava voide – vaalea sävy, 30 ml

    Normaalihinta €25,00 83,33 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €36,90
    Säästät: -€11,90
    83,33 € / 100ml
  • Patyka Perfecting Cream - Golden Tone, 7 ml
    -32%

    Patyka ihon tasoittava voide – kultainen sävy, 7 ml

    Normaalihinta €25,00 357,14 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €36,90
    Säästät: -€11,90
    357,14 € / 100ml
  • Patyka Illuminating Perfecting Cream, 1 pcs ml
    -32%

    Patyka Valoa antava ja ihoa tasoittava voide, 1 kpl ml

    Normaalihinta €25,20 25,2 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €36,90
    Säästät: -€11,70
    25,2 € / 1ud
  • Patyka New Skin Effect Mask, 30 ml + 40 ml + 15 ml
    -31%

    Patyka Uusi ihoa uudistava kasvonaamio, 30 ml + 40 ml + 15 ml

    Normaalihinta €22,00 146,67 € / 100ml
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€9,90
    146,67 € / 100ml
  • Patyka Hyaluronic Lip Filler, 7 ml
    -34%

    Patyka hyaluronihappopohjainen huulitäyte, 7 ml

    Normaalihinta €20,90 298,57 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€11,00
    298,57 € / 100ml
  • Patyka 360° Eye Patches, 2 pcs.
    -31%

    Patyka 360° silmälaastarit, 2 kpl

    Normaalihinta €7,50 3,75 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€3,40
    3,75 € / 1ud
  • Patyka Perfect Skin Chest
    -31%

    Patyka Perfect Skin -lahjapakkaus

    Normaalihinta €22,10 22,1 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€9,80
    22,1 € / 1ud
  • Patyka Christmas Body Chest 2024, 2 ml
    -26%

    Patyka Joululahjasetti vartalolle 2024, 2 ml

    Normaalihinta €21,50 1075,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€7,40
    1075,0 € / 100ml
  • Rosaderm Duplo Fast Gel Cream, 2 X 30 Ml
    -23%

    Rosaderm Duplo Fast -geelivoide, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €34,30 57,17 € / 100ml
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €44,80
    Säästät: -€10,50
    57,17 € / 100ml
  • Rosaderm Duplo Gel Cream, 2 X 30 Ml
    -15%

    Rosaderm Duplo -geelivoide, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €30,50 50,83 € / 100ml
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€5,50
    50,83 € / 100ml
  • Ocuderm Duplo Pouches, 2 X 15 Ml
    -12%

    Ocuderm Duplo -pussit, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €25,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €28,72
    Säästät: -€3,52
    0,84 € / 1ud
  • Nail Emollient Duplo, 2 X 15 Ml
    -28%

    Duplo-kynsien hoitoaine, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€4,98
    0,42 € / 1ud
  • Belcils Eye Make-up Remover Duplo
    -16%

    Belcils Duplo silmämeikinpoistoaine

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€4,30
    10,95 € / 1ud
  • Liposomial Duplo Well-Aging Eye Contour, 2 X 15 Ml
    -15%

    Liposomial Duplo Well-Aging silmänympärysvoide, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €52,00 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €52,00 Normaalihinta €60,96
    Säästät: -€8,96
    1,73 € / 1ud
  • Saltratos Duplo Refreshing Gel, 2 X 50 Ml
    -7%

    Saltratos Duplo -viilentävä geeli, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €18,70 18,7 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,30
    18,7 € / 100ml
  • Regenail Duplo Nail Lacquer , 2 x 3,3 ml
    -43%

    Regenail Duplo kynsilakka, 2 x 3,3 ml

    Normaalihinta €36,40 551,52 € / 100ml
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €63,72
    Säästät: -€27,32
    551,52 € / 100ml
  • Regenail Triplo Nail Varnish , 3 x 3,3 ml
    -43%

    Regenail Triplo kynsilakka, 3 x 3,3 ml

    Normaalihinta €54,30 548,48 € / 100ml
    Alennushinta €54,30 Normaalihinta €95,58
    Säästät: -€41,28
    548,48 € / 100ml
  • Prisma Natural Sea Beauty Breezy Sleep Mask, 50 ml
    -5%

    Prisma Natural Sea Beauty Breezy Sleep Mask, 50 ml

    Normaalihinta €20,40 40,8 € / 100ml
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€1,07
    40,8 € / 100ml
  • Prisma Natural Snail Slime Facial Cream, 100 ml
    -16%

    Prisma Natural - kasvojen etanavoide, 100 ml

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 100ml
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€4,25
    22,8 € / 100ml
  • Prisma Natural Colagen Plus Cream, 50 ml
    -5%

    Prisma Natural Collagen Plus -voide, 50 ml

    Normaalihinta €22,90 45,8 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,21
    45,8 € / 100ml