Kokoelma:

Cosmetics

  • Becasan Basket With Handles Olive
    -13%

    Becasan-kori, jossa on kahvat, oliivinvärinen

    Normaalihinta €14,80 14,8 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,99
    Säästät: -€2,19
    14,8 € / 1ud
  • Becasan Vegan Wooden Olive Box
    -13%

    Becasan vegaaninen puulaatikko, oliivinvärinen

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,40
    15,6 € / 1ud
  • Becasan Fabric Basket Lavender Dreams
    -16%

    Becasan-kori, ”Sueños De Lavanda” -kangas

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,80
    15,2 € / 1ud
  • Becasan Wicker Basket Lilies And Freesia
    -14%

    Becasanin koripaju, liljat ja freesiat

    Normaalihinta €19,00 19,0 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€3,00
    19,0 € / 1ud
  • Ynsadiet-savisaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-savisaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet Olive Oil Soap, 100 gr
    -5%

    Ynsadiet-oliiviöljysaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet-glyseriinisaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-glyseriinisaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet-hyytelösaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-hyytelösaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet Bifemme -oluthiivasaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet Bifemme -oluthiivasaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet-hunajasaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-hunajasaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet-propolisaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-propolisaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet Sandalo-saippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet Sandalo-saippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet makeamanteliöljy, 500 ml
    -5%

    Ynsadiet makeamanteliöljy, 500 ml

    Normaalihinta €9,95 1,99 € / 100ml
    Alennushinta €9,95 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€0,52
    1,99 € / 100ml
  • Ynsadiet Jojoba-saippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet Jojoba-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
    2,8 € / 100gr
  • Ynsadiet-laventelisaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-laventelisaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet Argan-saippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet Argan-saippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Born To Bio Nourishing Shampoo Argan & Shea Butter 200Ml. Bio
    -6%

    Born To Bio -ravitseva argan- ja sheavoishampoo 200 ml. Luomu

    Normaalihinta €5,72 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €5,72 Normaalihinta €6,06
    Säästät: -€0,34
    2,86 € / 100ml
  • Born To Bio Peach & Mango Bath Gel 300Ml. Bio
    -26%

    Born To Bio -pesugeeli, persikka ja mango, 300 ml. Bio

    Normaalihinta €4,20 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,50
    1,4 € / 100ml
  • Born To Bio Sweet Almond Bath Gel 300Ml. Bio
    -30%

    Born To Bio -kylpygeeli, makea manteli, 300 ml. Bio

    Normaalihinta €3,99 1,33 € / 100ml
    Alennushinta €3,99 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,71
    1,33 € / 100ml
  • Born To Bio Citrus Shower Gel 300Ml. Bio
    -5%

    Born To Bio Sitrushedelmäinen suihkugeeli 300 ml. Bio

    Normaalihinta €4,20 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,22
    1,4 € / 100ml
  • Born To Bio Coconut Monoi Shower Gel 300Ml. Bio
    -21%

    Born To Bio -suihkugeeli, kookos-monoi, 300 ml. Bio

    Normaalihinta €3,50 1,17 € / 100ml
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,92
    1,17 € / 100ml
  • Born To Bio Verbena & Lemon Liquid Soap 300Ml. Bio
    -5%

    Born To Bio -nestesaippua, verbena ja sitruuna, 300 ml. Bio

    Normaalihinta €5,99 2,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,99 Normaalihinta €6,31
    Säästät: -€0,32
    2,0 € / 100ml
  • Bottega Di Lungavita Vita-Age Mamma Intimate Soap 250Ml.
    -17%

    Bottega Di Lungavita Vita-Age Mamma -intimisaippua 250 ml.

    Normaalihinta €15,60 6,24 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,86
    Säästät: -€3,26
    6,24 € / 100ml
  • Bottega Di Lungavita Vita-Age Bimbo Delicate Bath 250Ml.
    -37%

    Bottega Di Lungavita Vita-Age Bimbo Hellävarainen pesuaine 250 ml.

    Normaalihinta €13,20 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€7,79
    5,28 € / 100ml
  • Bottega Di Lungavita Sol Leon Shower Gel Body & Hair 400Ml.
    -35%

    Bottega Di Lungavita Sol Leon suihkugeeli vartalolle ja hiuksille 400 ml.

    Normaalihinta €23,83 5,96 € / 100ml
    Alennushinta €23,83 Normaalihinta €36,42
    Säästät: -€12,59
    5,96 € / 100ml
  • Boderm Vitamono Ef Lipogel Cream, 15 ml
    -9%

    Boderm Vitamono Ef Lipogel -voide, 15 ml

    Normaalihinta €18,20 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€1,91
    1,21 € / 1ud
  • Boderm Vitamono EF Lipogel Face and Body, 50 ml
    -7%

    Boderm Vitamono EF Lipogel kasvoille ja vartalolle, 50 ml

    Normaalihinta €35,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €37,79
    Säästät: -€2,79
    70,0 € / 100ml
  • Medik8 Press & Glow , 200 ml
    -30%

    Medik8 Press & Glow, 200 ml

    Normaalihinta €28,20 14,1 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€11,80
    14,1 € / 100ml
  • Uresim Tea Tree Oil 30 ml
    -12%

    Uresim Teepuuöljy 30 ml

    Normaalihinta €16,80 56,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,19
    Säästät: -€2,39
    56,0 € / 100ml
  • Boderm Policalm Gel, 300 ml
    -5%

    Boderm Policalm -geeli, 300 ml

    Normaalihinta €20,70 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €21,79
    Säästät: -€1,09
    6,9 € / 100ml