Kokoelma:

Supplements and vitamins for cats

  • Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp
    -19%

    Stangest Inmunoferon Vet 30 tablettia

    Normaalihinta €21,40 713,33 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,30
    Säästät: -€4,90
    713,33 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Kalsium-fosfori 100 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 250 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 250 tablettia

    Normaalihinta €18,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€0,98
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 300 Tablets
    -12%

    Stangest Biotin B Complex 300 tablettia

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €42,31
    Säästät: -€4,91
    37,4 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 100 Tablets
    -17%

    Stangest Biotin B Complex 100 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  • Stangest Krillvet 60 Capsules
    -5%

    Stangest Krillvet 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€1,43
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Vitavet Complex 60 Tablets
    -9%

    Stangest Vitavet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,35
    Säästät: -€0,65
    0,11 € / 1ud
  • Uvita Oral Gel Cats 50 gr
    -7%

    Uvita suunhoitogeeli kissoille 50 g

    Normaalihinta €15,60 312,0 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,69
    Säästät: -€1,09
    312,0 € / 1kg
  • Vétoquinol Calo-Pet -tahna 120 g
    -21%

    Vétoquinol Calo-Pet -tahna 120 g

    Normaalihinta €15,20 126,67 € / 1kg
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€3,96
    126,67 € / 1kg
  • Vétoquinol Bezo-Pet -tahna 120 g
    -7%

    Vétoquinol Bezo-Pet -tahna 120 g

    Normaalihinta €15,40 128,33 € / 1kg
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,48
    Säästät: -€1,08
    128,33 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Calcium 30 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Kalsium 30 tablettia

    Normaalihinta €17,00 566,67 € / 1kg
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€0,89
    566,67 € / 1kg
  • Covetrus Vetamin 50U
    -10%

    Covetrus Vetamin 50U

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,20
    11,2 € / 1ud
  • Livisto Vitamin Ad3E 1 L
    -7%

    Livisto Vitamiini Ad3E 1 l

    Normaalihinta €30,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €32,32
    Säästät: -€2,32
    3,0 € / 100ml
  • Livisto Zoolac Mutipaste 15Ml Dog/Cat/Other
    -5%

    Livisto Zoolac Mutipaste 15 ml koira/kissa/muut

    Normaalihinta €16,70 111,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€0,88
    111,33 € / 100ml
  • Livisto Artennua Xl 30 Comp
    -10%

    Livisto Artennua XL 30 tablettia

    Normaalihinta €48,70 48,7 € / 1ud
    Alennushinta €48,70 Normaalihinta €53,89
    Säästät: -€5,19
    48,7 € / 1ud
  • Neo Cats Vitality 120 Ml
    -23%

    Neo Cats Vitality 120 ml

    Normaalihinta €10,80 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,96
    Säästät: -€3,16
    9,0 € / 100ml
  • Lypex Blister, Pack 2 x 60 Capsules
    -15%

    Lypex Blister, 2 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €166,00 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €166,00 Normaalihinta €194,74
    Säästät: -€28,74
    1,38 € / 1ud
  • Cognidine Pack, Pack 2 x 60 Tablets
    -7%

    Cognidine-pakkaus, 2 x 60 tablettia

    Normaalihinta €61,40 30,7 € / 100gr
    Alennushinta €61,40 Normaalihinta €66,10
    Säästät: -€4,70
    30,7 € / 100gr
  • Vectra 3D Dog 25-40 kg, Pack 2 x 3 Pipettes
    -13%

    Vectra 3D Koira 25–40 kg, 2 x 3 pipetin pakkaus

    Normaalihinta €63,70 63,7 € / 100gr
    Alennushinta €63,70 Normaalihinta €73,26
    Säästät: -€9,56
    63,7 € / 100gr
  • JTPharma Hepato Pharma, Pack 2 x 60 tablets
    -7%

    JTPharma Hepato Pharma, pakkaus 2 x 60 tablettia

    Normaalihinta €49,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €49,40 Normaalihinta €52,84
    Säästät: -€3,44
    0,41 € / 1ud
  • Pack Cobalin, Pack 2 x 60 capsules
    -17%

    Cobalin-pakkaus, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €43,10 26,94 € / 100gr
    Alennushinta €43,10 Normaalihinta €52,22
    Säästät: -€9,12
    26,94 € / 100gr
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Small and Medium Breeds, Pack 2 x 30 sachets
    -7%

    Pharmadiet Plasmoral Digest pienille ja keskikokoisille roduille, 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €56,30 40,21 € / 100gr
    Alennushinta €56,30 Normaalihinta €60,84
    Säästät: -€4,54
    40,21 € / 100gr
  • Heel Tusheel Veterinary Cough Syrup Dogs and Cats 150 ml
    -8%

    Heel Tusheel -eläinlääke, yskänsiirappi koirille ja kissoille, 150 ml

    Normaalihinta €6,50
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,08
    Säästät: -€0,58
  • Stangest Cronicare Synergy, 10 Ml
    -5%

    Stangest Cronicare Synergy, 10 ml

    Normaalihinta €23,75 237,5 € / 100ml
    Alennushinta €23,75 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€1,25
    237,5 € / 100ml
  • Puromenu Beef Wonder Menu , 1 unit
    -27%

    Puromenu Maravilla-naudanlihavalikoima, 1 kpl

    Normaalihinta €3,80 3,8 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,21
    Säästät: -€1,41
    3,8 € / 1ud
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Cats, Pack 2 x 30x1g
    -5%

    Purina Pro Plan Fortiflora -probiootti kissoille, 2 x 30 x 1 g -pakkaus

    Normaalihinta €57,80 96,33 € / 100gr
    Alennushinta €57,80 Normaalihinta €60,66
    Säästät: -€2,86
    96,33 € / 100gr
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Cats, Pack 3 x 30x1g
    -9%

    Purina Pro Plan Fortiflora -probiootti kissoille, pakkaus 3 x 30 x 1 g

    Normaalihinta €82,90 92,11 € / 100gr
    Alennushinta €82,90 Normaalihinta €90,99
    Säästät: -€8,09
    92,11 € / 100gr
  • Lenda-lohiöljy, 250 ml
    -8%

    Lenda-lohiöljy, 250 ml

    Normaalihinta €9,40 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€0,85
    3,76 € / 100ml
  • Lenda Tonnikalaöljy, 250 ml
    -8%

    Lenda Tonnikalaöljy, 250 ml

    Normaalihinta €9,40 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€0,85
    3,76 € / 100ml