Kokoelma:

Capillary

Esittelyssä olevat tarjoukset hiustenlähtöä vastaan

  •  
  • Biokap Venetian Red Dye 140Ml. Venetian Red -6.46
    -39%

    Biokap Tinte Venetian Red Dye 140 ml. Venetsialainen punainen ·6,46

    Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  •  
  • Biokap Red Ruby Dye 140Ml. Ruby Red -6.66
    -39%

    Biokap Red Ruby -väri 140 ml. Rubiini-punainen · 6,66

    Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  • Biokap Black Retouching Spray 75Ml.
    -39%

    Biokap Spray Retoque Negro 75 ml.

    Normaalihinta €13,90 18,53 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€8,80
    18,53 € / 100ml
  • Biokap Biokap Ultra Delicate Shampoo 200Ml. Bio
    -26%

    Biokap Biokap Erittäin hellävarainen shampoo 200 ml. Bio

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  •  
  • Biokap Biokap Rapid Black Natural 1.0 Tube 140Ml.
    -39%

    Biokap Biokap Rapid Musta Natural 1.0, putki 140 ml.

    Normaalihinta €11,60 8,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€7,33
    8,29 € / 100ml
  •  
  • Biokap Biokap Rapid Golden Blonde 6.03 Tube 140Ml.
    -42%

    Biokap Biokap Rapid Kultainen vaalea 6.03, 140 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €11,00 7,86 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€7,93
    7,86 € / 100ml
  •  
  • Fleurance Nature Hamamelis Gentle Shampoo 200Ml. Bio
    -5%

    Fleurance Nature Hamamelis-mieto shampo 200 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,60 4,3 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,45
    4,3 € / 100ml
  • Fleurance Nature Hamamelis Gentle Shampoo 500ml.
    -5%

    Fleurance Nature Hamamelis-pehmentävä shampoo 500 ml.

    Normaalihinta €16,00 3,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€0,84
    3,2 € / 100ml
  • Fleurance Nature Argan Shampoo 500ml. Bio
    -12%

    Fleurance Nature Argan-shampoo 500 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,20 3,04 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,35
    Säästät: -€2,15
    3,04 € / 100ml
  •  
  • Ecotint Light Copper Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint vaalea, kuparinen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Copper Brown Hair Dye
    -15%

    Ecotint kuparinen ruskea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Dark Golden Blonde Hair Dye
    -26%

    Ecotint Tummanvaalea kultainen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,51
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Dark Brown Hair Dye
    -15%

    Ecotint Tummanruskea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Auburn Copper Hair Colour
    -11%

    Ecotint Vaaleanruskea kuparinen hiusväri

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,34
    10,6 € / 1ud
  • Ecotint Light Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Vaalea vaalea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Mahogany Blonde Hair Dye
    -17%

    Ecotint Vaalea Mahonki -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,12
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Blonde Hair Colour
    -15%

    Ecotint Rubio -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Golden Brown Hair Dye
    -15%

    Ecotint vaalea kultainen kastanja -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Light Golden Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Vaalea kultainen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Honey Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Hunajavaalea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Brown Hair Dye
    -17%

    Ecotint Moreno hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,12
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Blonde Copper Blonde Hair Dye
    -10%

    Ecotint vaalean kuparinen hiusväri

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,24
    10,7 € / 1ud
  • Ecotint Ash Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint vaalean tuhkanvärinen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Platinum Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Platinum Blonde -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Swedish Blond Hair Dye
    -13%

    Ecotint Ruotsalainen vaalea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,67
    Säästät: -€1,47
    10,2 € / 1ud
  • Noah Volumising Shampoo With Citrus 1000Ml.
    -31%

    Noah Volumizing Shampoo, sitrushedelmillä, 1000 ml.

    Normaalihinta €18,80 1,88 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €27,08
    Säästät: -€8,28
    1,88 € / 100ml
  • Noah Moisturising Shampoo With Sweet Fennel 250Ml.
    -12%

    Noah kosteuttava shampo, jossa on makeaa fenkolia, 250 ml.

    Normaalihinta €7,40 2,96 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,45
    Säästät: -€1,05
    2,96 € / 100ml
  • Noah Strengthening Shampoo With Lavender 1000Ml.
    -29%

    Noah vahvistava shampoo, laventeli, 1000 ml.

    Normaalihinta €19,28 1,93 € / 100ml
    Alennushinta €19,28 Normaalihinta €27,08
    Säästät: -€7,80
    1,93 € / 100ml
  • Noah Regenerating Shampoo With Argan Oil 250Ml.
    -38%

    Noah Regeneroiva shampo arganöljyllä, 250 ml.

    Normaalihinta €7,60 3,04 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €12,18
    Säästät: -€4,58
    3,04 € / 100ml
  • Noah Colour Protection Shampoo 250Ml.
    -43%

    Noah Color Protector -shampoo 250 ml.

    Normaalihinta €7,00 2,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €12,18
    Säästät: -€5,18
    2,8 € / 100ml