Kokoelma:

Body care

  • Santiveri Aloe & White Tea Gel 500Ml. Bio**
    -10%

    Santiveri Aloe- ja valkoisen teen geeli 500 ml. Luomu**

    Normaalihinta €10,76 2,15 € / 100ml
    Alennushinta €10,76 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,19
    2,15 € / 100ml
  • Saluvital Aloe Vera Gel 500 Ml
    -6%

    Saluvital Aloe Vera -geeli 500 ml

    Normaalihinta €14,00 2,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€0,95
    2,8 € / 100ml
  • Saluvital Aloe Vera Gel 250 Ml
    -10%

    Saluvital Aloe Vera -geeli 250 ml

    Normaalihinta €9,20 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,26
    Säästät: -€1,06
    3,68 € / 100ml
  • Sanasur Neutral Glycerine Soap 100Gr.
    -5%

    Sanasur neutraali glyseriinisaippua 100 g.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
    4,4 € / 100gr
  • Sanasur Glycerine Sulfur Soap 100Gr.
    -23%

    Sanasur-glyseriini- ja rikkisaippua, 100 g.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,30
    4,4 € / 100gr
  • Sanasur Oatmeal Glycerine Soap 100Gr.
    -5%

    Sanasur-glyseriinisaippua, kaura, 100 g.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
    4,4 € / 100gr
  • Sanasur Glycerine Soap Calendula 100Gr.
    -23%

    Sanasur-glyseriinisaippua, kehäkukka, 100 g.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,30
    4,4 € / 100gr
  • Sanasur Rose Hip Glycerine Soap 100Gr.
    -23%

    Sanasur-glyseriinisaippua, ruusunmarja, 100 g.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,30
    4,4 € / 100gr
  • Sanasur Aloe Vera Gel with Rosehip and Menthol 500Ml.
    -24%

    Sanasur Aloe Vera -geeli, jossa on ruusunmarjaa ja mentolia, 500 ml.

    Normaalihinta €13,40 2,68 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €17,55
    Säästät: -€4,15
    2,68 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Colu-Tex 250Ml.
    -10%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Colu-Tex 250 ml.

    Normaalihinta €36,90 14,76 € / 100ml
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €40,82
    Säästät: -€3,92
    14,76 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa L-Tex 15Ml.
    -8%

    Sativa Cosmeclinik Sativa L-Tex 15 ml.

    Normaalihinta €16,60 110,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€1,40
    110,67 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Xero-Tex 200Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Xero-Tex 200 ml.

    Normaalihinta €30,90 15,45 € / 100ml
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €33,37
    Säästät: -€2,47
    15,45 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Kera-Tex 30Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Kera-Tex 30 ml.

    Normaalihinta €28,20 94,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €30,42
    Säästät: -€2,22
    94,0 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Bath Gel 750Ml.
    -11%

    Sativa Cosmeclinik Sativa -kylpygeeli 750 ml.

    Normaalihinta €20,30 2,71 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€2,54
    2,71 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Cream 75Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Dermatos käsivoide 75 ml.

    Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€1,22
    20,27 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Gy-Tex 100Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Gy-Tex 100 ml.

    Normaalihinta €45,90 45,9 € / 100ml
    Alennushinta €45,90 Normaalihinta €49,58
    Säästät: -€3,68
    45,9 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Foam 250Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Dermatos käsienpesuvaahto 250 ml.

    Normaalihinta €20,80 8,32 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€1,62
    8,32 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Aloe 250Ml.
    -5%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Aloe 250 ml.

    Normaalihinta €31,99 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €31,99 Normaalihinta €33,67
    Säästät: -€1,68
    12,8 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa V-Tex 16Pipettes
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa V-Tex 16 pipettiä

    Normaalihinta €36,40 36,4 € / 1ud
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €39,26
    Säästät: -€2,86
    36,4 € / 1ud
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Syndet 400Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Syndet 400 ml.

    Normaalihinta €20,90 5,23 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€1,63
    5,23 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200Ml.
    -9%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200 ml.

    Normaalihinta €26,40 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €29,12
    Säästät: -€2,72
    13,2 € / 100ml
  • Schussler Natur Cosmedics Schussler Natur Nº1+Nº8 Anti-Cellulite Lotion 200Ml
    -20%

    Schussler Natur Cosmedics Schussler Natur nro 1 + nro 8 selluliittia torjuva voide 200 ml

    Normaalihinta €28,70 14,35 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €35,71
    Säästät: -€7,01
    14,35 € / 100ml
  • SEBAMED Soap-free Emulsion Duplo, 1500 ml
    -20%

    SEBAMED Duplo saippuaton emulsio, 1500 ml

    Normaalihinta €21,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €26,35
    Säästät: -€5,35
    1,4 € / 100ml
  • SEBAMED Olive Soap Free Emulsion Duplo,1500 ml
    -20%

    SEBAMED Saippuaton emulsio, oliivi, Duplo, 1500 ml

    Normaalihinta €21,90 1,46 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€5,55
    1,46 € / 100ml
  • Shovade Aloe Vera Complex Cream 250Ml.
    -13%

    Shovade Aloe Vera Complex -voide 250 ml.

    Normaalihinta €11,70 4,68 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,80
    4,68 € / 100ml
  • Shovade Aloe Vera Complex Soap 250Ml.
    -5%

    Shovade Aloe Vera -saippua 250 ml.

    Normaalihinta €10,80 4,32 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€0,57
    4,32 € / 100ml
  • Shovade Soothing Body Cream for Sensitive Skin 250M
    -7%

    Shovade Rauhoittava vartalovoide herkälle iholle 250 ml

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€0,93
    12,7 € / 1ud
  • Shilart Shilart Cellular Antioxidant Cream 50Ml.
    -5%

    Shilart Shilart Solujen antioksidanttivoide 50 ml.

    Normaalihinta €58,90 117,8 € / 100ml
    Alennushinta €58,90 Normaalihinta €62,00
    Säästät: -€3,10
    117,8 € / 100ml
  • Shovade Baby Shova Infant Aloe Cream 250Ml.
    -5%

    Shovade Baby Shova -vauvavoide, aloe, 250 ml.

    Normaalihinta €15,30 6,12 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€0,81
    6,12 € / 100ml
  • Shovade Oatmeal Soap 250Ml.
    -12%

    Shovade-kaurasaippua 250 ml.

    Normaalihinta €10,50 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,40
    4,2 € / 100ml