Kokoelma:

Blevit baby food

  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals, 500 grs.
    -6%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia, 500 gr

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Honey, 500 grs.
    -10%

    Blevit-vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja hunajaa, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Honey, 1000 grs.
    -25%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 1000 gr

    Normaalihinta €16,90 1,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €22,57
    Säästät: -€5,67
    1,69 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Fruit, 500g
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja hedelmää, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cer. And Biscuit, 500 grs
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja keksi, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cer. And Cocoa, 500 grs
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja kaakaota, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre Multigrain Muesli , 500 grams
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra Moniviljamuesli, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Bibe 8 Cereals, 500 grams
    -6%

    Blevit Vauvanruoka Bibe 8 viljaa, 500 gr

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Bibe 8 Cer Y Cacao, 500g
    -16%

    Blevit Vauvanruoka Bibe 8 Cer ja kaakao, 500 grs

    Normaalihinta €8,90 1,78 € / 100gr
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,68
    1,78 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Bibe Gluten Free, 500 grams
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Gluteeniton tuttipullo, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Optimum 8 Cereals, 250 grams
    -6%

    Blevit Optimum 8 -vauvanruoka, 8 viljalajia, 250 gr

    Normaalihinta €6,30 2,52 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€0,39
    2,52 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Optimum 8 Cereals + Banana, 250g
    -10%

    Blevit Optimum -vauvanruoka, 8 viljalajia + banaani, 250 g

    Normaalihinta €6,00 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€0,69
    2,4 € / 100gr
  • Blevit Happy Nights, 150 g
    -6%

    Blevit Noches Felices, 150 g

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100gr
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€0,93
    9,27 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Rice Cream, 225 grs.
    -5%

    Blevit Vauvanruoka Riisivoide, 225 g

    Normaalihinta €6,30 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,33
    2,8 € / 100gr
  • Blevit Barriguitas Happy Barriguitas, 150g
    -15%

    Blevit Barriguitas Felices, 150 g

    Normaalihinta €12,60 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€2,23
    8,4 € / 100gr
  • Blevit Laxative, 150 g
    -12%

    Blevit-laksatiivi, 150 g

    Normaalihinta €13,50 9,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€1,78
    9,0 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Bibe 8 Cereals, 3X500 Grs
    -9%

    Blevit Vauvanruoka Bibe 8 viljalajia, 3 x 500 g

    Normaalihinta €29,00 1,93 € / 100gr
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€2,74
    1,93 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Bibe 8 Cereals, 2X500 Grs
    -8%

    Blevit Vauvanruoka Bibe 8 viljalajia, 2 x 500 g

    Normaalihinta €19,50 1,95 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€1,66
    1,95 € / 100gr
  • Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 2 x 1000 g
    -26%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 2 x 1000 g

    Normaalihinta €33,30 1,67 € / 100gr
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €45,14
    Säästät: -€11,84
    1,67 € / 100gr
  • Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 3 x 1000 g
    -27%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 3 x 1000 g

    Normaalihinta €49,60 1,65 € / 100gr
    Alennushinta €49,60 Normaalihinta €67,71
    Säästät: -€18,11
    1,65 € / 100gr
  • Blevit Barriguitas Happy Barriguitas, 2X150 Gr
    -16%

    Blevit Barriguitas Felices, 2 x 150 g

    Normaalihinta €24,80 8,27 € / 100gr
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €29,66
    Säästät: -€4,86
    8,27 € / 100gr
  • Blevit Barriguitas Happy Barriguitas, 3X150 Gr
    -17%

    Blevit Barriguitas Felices, 3 x 150 g

    Normaalihinta €36,90 8,2 € / 100gr
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €44,49
    Säästät: -€7,59
    8,2 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Superfibre 8 Cereals, 2X1000 Grs
    -29%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia, 2 x 1000 g

    Normaalihinta €31,90 1,6 € / 100gr
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €45,14
    Säästät: -€13,24
    1,6 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals, 3X1000 Grs
    -30%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia, 3 x 1000 g

    Normaalihinta €47,50 1,58 € / 100gr
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €67,71
    Säästät: -€20,21
    1,58 € / 100gr
  • Blevit Happy Nights, 3X150g
    -8%

    Blevit Noches Felices, 3 x 150 g

    Normaalihinta €40,80 9,07 € / 100gr
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €44,49
    Säästät: -€3,69
    9,07 € / 100gr
  • Blevit Happy Nights, 2X150g
    -8%

    Blevit Noches Felices, 2 x 150 g

    Normaalihinta €27,40 9,13 € / 100gr
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €29,66
    Säästät: -€2,26
    9,13 € / 100gr
  • Blevit Laxative, 2X150 Gr
    -13%

    Blevit-laksatiivi, 2 x 150 g

    Normaalihinta €26,60 8,87 € / 100gr
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €30,56
    Säästät: -€3,96
    8,87 € / 100gr
  • Blevit Laxative, 3X150 Gr
    -14%

    Blevit-laksatiivi, 3 x 150 g

    Normaalihinta €39,60 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €45,84
    Säästät: -€6,24
    8,8 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Optimum 8 Cereals, 2X250 Grs
    -7%

    Blevit Optimum -vauvanruoka, 8 viljalajia, 2 x 250 g

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 100gr
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,98
    2,48 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Optimum 8 Cereals, 3X250 Grs
    -8%

    Blevit Optimum 8 -vauvanruoka, 3 x 250 g

    Normaalihinta €18,50 2,47 € / 100gr
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,07
    Säästät: -€1,57
    2,47 € / 100gr