Kokoelma:

Blevit baby food

  • Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals & Biscuit, 2X500 Grs
    -12%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja keksi, 2 x 500 g

    Normaalihinta €18,70 1,87 € / 100gr
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€2,46
    1,87 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals & Biscuit, 3X500 Grs
    -12%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja keksi, 3 x 500 g

    Normaalihinta €27,90 1,86 € / 100gr
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€3,84
    1,86 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals Honey, 500gr
    -6%

    Blevit 8 -viljaseos hunajalla, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals Cocoa, 500gr
    -6%

    Blevit 8 -viljaseos ja kaakao, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals Biscuit, 500gr
    -6%

    Blevit 8-viljakeksi, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Multicereal with Honey and Fruit, 500gr
    -6%

    Blevit moniviljapuuro hunajalla ja hedelmillä, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Gluten Free, 500g
    -6%

    Blevit gluteeniton, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals , 500 g
    -6%

    Blevit 8 viljaa, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr