Kokoelma:

Babybio Sale

  • Babybio Peach-Apple, 130 g
    -31%

    Babybio Persikka-Omena, 130 g

    Normaalihinta €1,50 1,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,18
    Säästät: -€0,68
    1,15 € / 100gr
  • Babybio Apple Plum, 130g
    -37%

    Babybio Omena-luumu, 130 g

    Normaalihinta €1,20 0,92 € / 100gr
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,89
    Säästät: -€0,69
    0,92 € / 100gr
  • Babybio Pear, 130 g
    -45%

    Babybio Pera, 130 g

    Normaalihinta €1,50 1,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,72
    Säästät: -€1,22
    1,15 € / 100gr
  • Babybio Menu Tradition Beef, 200 g
    -33%

    Babybio Menu Tradición -naudanliha, 200 g

    Normaalihinta €2,00 1,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€1,00
    1,0 € / 100gr
  • Babybio Menu Tradition Chicken - 200 g
    -41%

    Babybio Menu Tradición Kana - 200 g

    Normaalihinta €1,70 0,85 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,90
    Säästät: -€1,20
    0,85 € / 100gr
  • Babybio Menu Tradition Salmon - 200 g
    -19%

    Babybio Menu Tradición Lohi - 200 g

    Normaalihinta €2,10 1,05 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,60
    Säästät: -€0,50
    1,05 € / 100gr
  • Babybio Apple Blueberry, 130g
    -33%

    Babybio Omena ja mustikat, 130 g

    Normaalihinta €1,30 1,0 € / 100gr
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,93
    Säästät: -€0,63
    1,0 € / 100gr
  • Babybio Banana and Apple - 130 g
    -31%

    Babybio Banaani ja omena – 130 g

    Normaalihinta €1,50 1,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,16
    Säästät: -€0,66
    1,15 € / 100gr
  • Babybio Fruit Delight, 130 g
    -34%

    Babybio Hedelmäherkku, 130 g

    Normaalihinta €1,30 1,0 € / 100gr
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,97
    Säästät: -€0,67
    1,0 € / 100gr
  • Babybio Apple Banana, 130 gr
    -30%

    Babybio Omena-banaani, 130 g

    Normaalihinta €1,50 1,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,13
    Säästät: -€0,63
    1,15 € / 100gr
  • Babybio Fruits with Cereals, 130 grams
    -10%

    Babybio Hedelmät ja vilja, 130 g

    Normaalihinta €1,20 0,92 € / 100gr
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,33
    Säästät: -€0,13
    0,92 € / 100gr
  • Babybio Goodnight Carrot-Squash-Rice, 200 g
    -41%

    Babybio Hyvää yötä - porkkana-kurpitsa-riisi, 200 g

    Normaalihinta €1,60 0,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,69
    Säästät: -€1,09
    0,8 € / 100gr
  • Babybio Buenas Noches Peas-Maiz-Rice, 200 g
    -24%

    Babybio Hyvää yötä - herneet, maissi, riisi, 200 g

    Normaalihinta €1,90 0,95 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,49
    Säästät: -€0,59
    0,95 € / 100gr
  • Babybio Traditional Quinoa Menu - 200 grams
    -25%

    Babybio Menu Tradicion Quinoa – 200 g

    Normaalihinta €2,10 1,05 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,79
    Säästät: -€0,69
    1,05 € / 100gr
  • Babybio Traditional Menu Trout, 200 g
    -24%

    Babybio Menu Tradicion -taimen, 200 g

    Normaalihinta €2,10 1,05 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,76
    Säästät: -€0,66
    1,05 € / 100gr
  • Babybio Vegetables Bulgur Chicken & Coconut Drink, 200 g
    -12%

    Babybio: Vihannekset, bulgur, kana ja kookosjuoma, 200 g

    Normaalihinta €2,41 1,21 € / 100gr
    Alennushinta €2,41 Normaalihinta €2,75
    Säästät: -€0,34
    1,21 € / 100gr
  • Babybio Beef Stew with Carrots and Plums, 200 g
    -13%

    Babybio Lihapata, jossa on porkkanaa ja luumuja, 200 g

    Normaalihinta €2,40 1,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €2,75
    Säästät: -€0,35
    1,2 € / 100gr
  • Babybio Leek Risotto With Salmon, 200 g
    -9%

    Babybio: Purjo-risottoa ja lohta, 200 g

    Normaalihinta €2,50 1,25 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €2,75
    Säästät: -€0,25
    1,25 € / 100gr
  • Babybio Apple Strawberry 130G , 130 grams
    -5%

    Babybio Omena-mansikka 130 g, 130 g

    Normaalihinta €1,50 1,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €1,58
    Säästät: -€0,08
    1,15 € / 100gr