Kokoelma:

Baby Care

  • Letiat4 Vesipasta, 75 g
    -20%

    Letiat4 Vesipasta, 75 g

    Normaalihinta €8,40 11,2 € / 100gr
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€2,07
    11,2 € / 100gr
  • Mustela Lotion with Avocado Bio, 500 ml
    -10%

    Mustela Luomuavokado-voide, 500 ml

    Normaalihinta €12,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€1,26
    2,4 € / 100ml
  • Uriage Baby 1st Cleansing Water 500 ml
    -26%

    Uriage Bebé 1. puhdistusvesi 500 ml

    Normaalihinta €10,20 2,04 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,70
    Säästät: -€3,50
    2,04 € / 100ml
  • Weleda Baby Calendula Facial Cream 50 ml
    -14%

    Weleda Baby -kasvovoide, kehäkukka, 50 ml

    Normaalihinta €7,30 14,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,45
    Säästät: -€1,15
    14,6 € / 100ml
  • Weleda: Kehäkukka-kosteusöljy vauvoille, 200 ml
    -24%

    Weleda: Kehäkukka-kosteusöljy vauvoille, 200 ml

    Normaalihinta €13,20 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,25
    6,6 € / 100ml
  • Mustela Babygel Foaming Bath Gel with Avocado Bio, 200 ml
    -22%

    Mustela Babygel -kylpyvaahto, jossa on luomuaavokadoa, 200 ml

    Normaalihinta €6,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,71
    Säästät: -€1,71
    3,0 € / 100ml
  • Mustela Organic Cleansing Water with Avocado, 300 ml
    -24%

    Mustela huuhtelematon puhdistusvesi, jossa on luomuaavokadoa, 300 ml

    Normaalihinta €7,90 2,63 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€2,52
    2,63 € / 100ml
  • Mustela Baby Superfat Cold Cream Soap Bar, 100g
    -8%

    Mustela Bebe Superrasvainen Cold Cream -saippua, 100 g

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,48
    5,2 € / 100gr
  • Mustela Luomuavokado-voide, 200 ml
    -17%

    Mustela Luomuavokado-voide, 200 ml

    Normaalihinta €7,20 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€1,43
    3,6 € / 100ml
  • SEBAMED Baby Bath Foam 200 ml
    -7%

    SEBAMED Baby -kylpyvaahto 200 ml

    Normaalihinta €6,90 3,45 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,45
    Säästät: -€0,55
    3,45 € / 100ml
  • Mustela Massage Oil with Avocado Bio, 100 ml
    -26%

    Mustela orgaaninen avokadoöljy hierontaan, 100 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Mustela Nourishing Face Cream with Cold Cream and Organic Beeswax, 40 ml
    -10%

    Mustela ravitseva kasvovoide, Cold Cream -tyyppinen, sisältää luomumehiläisvahaa, 40 ml

    Normaalihinta €8,00 20,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€0,90
    20,0 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml
    -26%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml

    Normaalihinta €12,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€4,20
    2,4 € / 100ml
  • BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml
    -23%

    BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €6,70 3,35 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€2,00
    3,35 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml
    -31%

    BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€3,75
    17,0 € / 100ml
  • BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml
    -22%

    BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€2,80
    5,1 € / 100ml
  • BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml
    -26%

    BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml

    Normaalihinta €13,79 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,79 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€4,81
    6,9 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml
    -30%

    BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml

    Normaalihinta €7,50 1,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€3,15
    1,5 € / 100ml
  • BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml
    -24%

    BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €7,90 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,45
    3,95 € / 100ml
  • BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml
    -25%

    BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml

    Normaalihinta €7,80 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,55
    3,9 € / 100ml
  • BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml
    -16%

    BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml

    Normaalihinta €3,48 3,48 € / 100ml
    Alennushinta €3,48 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,67
    3,48 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml
    -12%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml

    Normaalihinta €3,65 3,65 € / 100ml
    Alennushinta €3,65 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,50
    3,65 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml
    -25%

    BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€3,35
    20,4 € / 100ml
  • Chicco Mini Beauty Toiletry Set Pink
    -29%

    Chicco Mini Beauty -hygieniasetti, vaaleanpunainen

    Normaalihinta €32,60 32,6 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €45,70
    Säästät: -€13,10
    32,6 € / 1ud
  • Chicco Mini Beauty Toiletry Set Blue
    -29%

    Chicco Mini Beauty -hygieniasetti, sininen

    Normaalihinta €32,60 32,6 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €45,70
    Säästät: -€13,10
    32,6 € / 1ud
  • Chicco Fibre Bath Sponge
    -52%

    Chicco Fibra-kylpysieni

    Normaalihinta €6,20 6,2 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€6,64
    6,2 € / 1ud
  • Chicco 6 In 1 Travel Set
    -56%

    Chicco 6-osainen matkasetti

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €33,92
    Säästät: -€19,02
    14,9 € / 1ud
  • Chicco Natural Sensation Bath Gel 500Ml 0M+
    -31%

    Chicco Natural Sensation -kylpygeeli 500 ml 0M+

    Normaalihinta €7,60 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€3,35
    1,52 € / 100ml
  • Chicco Natural Sensation Body Cream 500Ml 0M+
    -25%

    Chicco Natural Sensation -vartalovoide 500 ml 0M+

    Normaalihinta €10,10 2,02 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,40
    2,02 € / 100ml
  • Chicco Natural Sensation Massage Oil 100Ml 0M+
    -29%

    Chicco Natural Sensation -hierontaöljy 100 ml 0M+

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€2,29
    5,7 € / 100ml