Kokoelma:

BABÉ

  • BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml
    -16%

    BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml

    Normaalihinta €18,90 37,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€3,70
    37,8 € / 100ml
  • BABÉ Micellar Water, 250 ml
    -21%

    BABÉ-miselivesi, 250 ml

    Normaalihinta €10,50 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€2,85
    4,2 € / 100ml
  • BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g
    -23%

    BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g

    Normaalihinta €4,02 100,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,18
    100,5 € / 100gr
  • BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml
    -22%

    BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€2,80
    5,1 € / 100ml
  • BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml
    -23%

    BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €6,70 3,35 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€2,00
    3,35 € / 100ml
  • BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml
    -25%

    BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,85
    8,6 € / 100ml
  • BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml
    -24%

    BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €7,90 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,45
    3,95 € / 100ml
  • BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml
    -25%

    BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml

    Normaalihinta €7,80 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,55
    3,9 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml
    -30%

    BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml

    Normaalihinta €7,50 1,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€3,15
    1,5 € / 100ml
  • BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml
    -16%

    BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml

    Normaalihinta €3,48 3,48 € / 100ml
    Alennushinta €3,48 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,67
    3,48 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml
    -26%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml

    Normaalihinta €12,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€4,20
    2,4 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml
    -12%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml

    Normaalihinta €3,65 3,65 € / 100ml
    Alennushinta €3,65 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,50
    3,65 € / 100ml
  • BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml
    -26%

    BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml

    Normaalihinta €13,79 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,79 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€4,81
    6,9 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml
    -31%

    BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€3,75
    17,0 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml
    -25%

    BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€3,35
    20,4 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Pediatric Lotion SPF 50+, 100 ml
    -25%

    BABÉ Lasten aurinkovoide, SPF 50+, 100 ml

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€5,30
    16,2 € / 100ml
  • BABÉ Super Fluid Photoprotective Sunscreen SPF 50, 50 ml
    -27%

    BABÉ Super Fluid Aurinkovoide SPF 50, 50 ml

    Normaalihinta €15,70 31,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€5,80
    31,4 € / 100ml
  • BABÉ Photoprotector Lotion SPF 50+, 200 ml
    -25%

    BABÉ Aurinkovoide SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €19,10 9,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,40
    9,55 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
    -18%

    BABÉ Läpinäkyvä aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €26,75
    Säästät: -€4,85
    10,95 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Pediatric Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
    -25%

    BABÉ Läpinäkyvä lasten aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

    Normaalihinta €19,15 9,58 € / 100ml
    Alennushinta €19,15 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,35
    9,58 € / 100ml
  • BABÉ Invisible Photoprotector Stick SPF 50, 4 gr
    -22%

    BABÉ Stick Invisible Aurinkovoide SPF 50, 4 g

    Normaalihinta €4,69 117,25 € / 100gr
    Alennushinta €4,69 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,31
    117,25 € / 100gr
  • Babé Cradle Cap Emulsion , 50 ml
    -25%

    Babé-emulsio maitokuoreen, 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€2,60
    15,6 € / 100ml
  • Babe Aloe Vera, 395 ml
    -25%

    Babe Aloe Vera, 395 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Babe Super Colour Mattifying Fluid Spf 50, 50 ml
    -27%

    Babe Super Fluid Mattifying Color SPF 50, 50 ml

    Normaalihinta €16,40 32,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€6,10
    32,8 € / 100ml
  • Babe Super Fluid Paediatric Spf 50, 50 ml
    -27%

    Babe Super Fluid -lasten aurinkovoide SPF 50, 50 ml

    Normaalihinta €15,30 30,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,00
    Säästät: -€5,70
    30,6 € / 100ml
  • Babé Healthyaging+ Fluid Spf 50, 40 ml
    -26%

    Babé Healthyaging+ Fluid SPF 50, 40 ml

    Normaalihinta €18,10 45,25 € / 100ml
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€6,40
    45,25 € / 100ml
  • Babé Invisible Stick Spf 50, 30 gr
    -25%

    Babé Invisible Stick SPF 50, 30 g

    Normaalihinta €14,80 49,33 € / 100gr
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€4,95
    49,33 € / 100gr
  • Babé Lip Balm Spf 50, 15 ml
    -21%

    Babé huulivoide SPF 50, 15 ml

    Normaalihinta €6,30 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€1,70
    0,42 € / 1ud
  • Babé Moisturising Serum, 30 ml
    -25%

    Babé-kosteuttava seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €25,79 85,97 € / 100ml
    Alennushinta €25,79 Normaalihinta €34,50
    Säästät: -€8,71
    85,97 € / 100ml
  • Babé Antiox Serum, 30 ml
    -22%

    Babé Antiox-seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €26,90 89,67 € / 100ml
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €34,50
    Säästät: -€7,60
    89,67 € / 100ml