Kokoelma:

Babé cosmetics

  • BABÉ-miseligeeli, 90 ml
    -35%

    BABÉ-miseligeeli, 90 ml

    Normaalihinta €4,02 4,47 € / 100ml
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€2,18
    4,47 € / 100ml
  • BABÉ Monitoiminen silmien ja huulten kiinteyttävä korjausvoide, 15 ml
    -25%

    BABÉ Monitoiminen silmien ja huulten kiinteyttävä korjausvoide, 15 ml

    Normaalihinta €14,30 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,65
    0,95 € / 1ud
  • BABÉ Monitoiminen korjaava ja uudistava yövoide, 50 ml
    -25%

    BABÉ Monitoiminen korjaava ja uudistava yövoide, 50 ml

    Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €34,95
    Säästät: -€8,85
    52,2 € / 100ml
  • BABÉ Monitoiminen voide kypsälle iholle, 50 ml
    -24%

    BABÉ Monitoiminen voide kypsälle iholle, 50 ml

    Normaalihinta €21,90 43,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €28,65
    Säästät: -€6,75
    43,8 € / 100ml
  • BABÉ Multi Defense Age Rescue Ampoules, 7 ampoules x 2 mlml
    -16%

    BABÉ Multi Defense Age Rescue -ampullit, 7 ampullia x 2 ml

    Normaalihinta €15,00 2,14 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,95
    2,14 € / 1ud
  • BABÉ Multi-uudistava yökuorintaseerumi, 30 ml
    -22%

    BABÉ Multi-uudistava yökuorintaseerumi, 30 ml

    Normaalihinta €28,90 96,33 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €37,15
    Säästät: -€8,25
    96,33 € / 100ml
  • BABÉ Invisible Photoprotector Stick SPF 50, 4 gr
    -22%

    BABÉ Stick Invisible Aurinkovoide SPF 50, 4 g

    Normaalihinta €4,69 117,25 € / 100gr
    Alennushinta €4,69 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,31
    117,25 € / 100gr
  • Babé Lotion Glow, 150 ml
    -25%

    Babé Lotion Glow, 150 ml

    Normaalihinta €18,45 12,3 € / 100ml
    Alennushinta €18,45 Normaalihinta €24,65
    Säästät: -€6,20
    12,3 € / 100ml
  • Babé Control Fluid, 40 ml
    -25%

    Babé Control Fluid, 40 ml

    Normaalihinta €29,30 73,25 € / 100ml
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €39,10
    Säästät: -€9,80
    73,25 € / 100ml
  • Babé Intensive Serum, 30 ml
    -26%

    Babé Intensive Serum, 30 ml

    Normaalihinta €29,90 99,67 € / 100ml
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €40,20
    Säästät: -€10,30
    99,67 € / 100ml
  • Babé Repair Serum, 30 ml
    -23%

    Babé korjaava seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €27,90 93,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€8,10
    93,0 € / 100ml
  • Babé Moisturising Serum, 30 ml
    -25%

    Babé-kosteuttava seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €25,79 85,97 € / 100ml
    Alennushinta €25,79 Normaalihinta €34,50
    Säästät: -€8,71
    85,97 € / 100ml
  • Babé Antiox Serum, 30 ml
    -22%

    Babé Antiox-seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €26,90 89,67 € / 100ml
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €34,50
    Säästät: -€7,60
    89,67 € / 100ml
  • Babé Lip Balm Spf 50, 15 ml
    -21%

    Babé huulivoide SPF 50, 15 ml

    Normaalihinta €6,30 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€1,70
    0,42 € / 1ud
  • BABÉ Micellar Water, 250 ml
    -21%

    BABÉ-miselivesi, 250 ml

    Normaalihinta €10,50 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€2,85
    4,2 € / 100ml
  • BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml
    -27%

    BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€5,20
    28,4 € / 100ml
  • BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml
    -24%

    BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €20,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,25
    Säästät: -€6,25
    40,0 € / 100ml
  • BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g
    -23%

    BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g

    Normaalihinta €4,02 100,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,18
    100,5 € / 100gr
  • BABÉ-mikaarigeeli, 240 ml
    -20%

    BABÉ-mikaarigeeli, 240 ml

    Normaalihinta €11,70 4,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€2,90
    4,88 € / 100ml
  • Babé Stop Akn Mattifying Moisturiser, 50 ml
    -20%

    Babé Stop Akn kosteuttava ja ihoa mattava voide, 50 ml

    Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€3,70
    29,8 € / 100ml
  • BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml
    -16%

    BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml

    Normaalihinta €18,90 37,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€3,70
    37,8 € / 100ml
  • Babé Stop Akn Purifying Cleanser, 200 ml
    -10%

    Babé Stop Akn puhdistava pesuaine, 200 ml

    Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,15
    Säästät: -€1,25
    5,95 € / 100ml
  • BABÉ Huulivoide, 15 ml
    -23%

    BABÉ Huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €6,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€1,75
    0,4 € / 1ud