Kokoelma:

Babé baby care

  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml
    -26%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml

    Normaalihinta €12,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€4,20
    2,4 € / 100ml
  • Babé Cradle Cap Emulsion , 50 ml
    -25%

    Babé-emulsio maitokuoreen, 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€2,60
    15,6 € / 100ml
  • BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml
    -23%

    BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €6,70 3,35 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€2,00
    3,35 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml
    -31%

    BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€3,75
    17,0 € / 100ml
  • BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml
    -22%

    BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€2,80
    5,1 € / 100ml
  • BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml
    -26%

    BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml

    Normaalihinta €13,79 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,79 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€4,81
    6,9 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml
    -30%

    BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml

    Normaalihinta €7,50 1,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€3,15
    1,5 € / 100ml
  • BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml
    -24%

    BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €7,90 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,45
    3,95 € / 100ml
  • BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml
    -25%

    BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml

    Normaalihinta €7,80 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,55
    3,9 € / 100ml
  • BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml
    -16%

    BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml

    Normaalihinta €3,48 3,48 € / 100ml
    Alennushinta €3,48 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,67
    3,48 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml
    -12%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml

    Normaalihinta €3,65 3,65 € / 100ml
    Alennushinta €3,65 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,50
    3,65 € / 100ml
  • BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml
    -25%

    BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,85
    8,6 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml
    -25%

    BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€3,35
    20,4 € / 100ml