Kokoelma:

ARTESANIA

  • Artesania Rescue Remedy Plantis Bach Flowers No. 39 10Ml.
    -24%

    Artesania Rescue Remedy Plantis Bachin kukat nro 39, 10 ml.

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,75
    87,0 € / 100ml
  • Artesania Black Garlic Eco Plantis 50Ml.
    -20%

    Plantis-merkin ekologinen musta valkosipuli -käsityötuote, 50 ml.

    Normaalihinta €13,30 26,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,72
    Säästät: -€3,42
    26,6 € / 100ml
  • Artesania Borage Oil 120 Capsules
    -19%

    Artesania-borrajaöljy, 120 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€2,41
    0,09 € / 1ud
  • Artesania Biligo 09 (Silicon) 20Amp
    -18%

    Artesania Biligo 09 (pi) 20 A

    Normaalihinta €9,60 9,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€2,15
    9,6 € / 1ud
  • Artesania Juniper Essential Oil 10 Cc.
    -19%

    Artesania Enebro - eteerinen öljy 10 cc.

    Normaalihinta €8,70 8,7 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€2,05
    8,7 € / 1ud
  • Artesania Throat Spray Propolis 30Ml.
    -16%

    Artesania-kurkkusuihke, propolis, 30 ml.

    Normaalihinta €7,90 26,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,40
    Säästät: -€1,50
    26,33 € / 100ml
  • Artesania Carbon Activo Plantis 60 Capsules
    -27%

    Plantis-aktiivihiilikäsityötuote, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€3,90
    0,18 € / 1ud
  • Artesania Arnica Cream Plantis 50Ml.
    -8%

    Artesania Plantis-arnikkovoide 50 ml.

    Normaalihinta €6,90 13,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,54
    Säästät: -€0,64
    13,8 € / 100ml
  • Artesania Oligometal 50Ml.
    -19%

    Oligometal-käsityötuote, 50 ml.

    Normaalihinta €9,50 19,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€2,25
    19,0 € / 100ml
  • Artesania Triptomelo Candies With Tryptophan 100Gr.
    -29%

    Artesania Triptomelo - tryptofaanikarkit 100 g.

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 100gr
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,59
    Säästät: -€2,19
    5,4 € / 100gr
  • Artesania Oregano Essential Oil 9 Cc.
    -19%

    Artesania Oregano-eteerinen öljy 9 cc.

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,98
    Säästät: -€2,28
    9,7 € / 1ud
  • Artesania Zinc Citrate Plantis 60 Capsules
    -19%

    Artesania Plantis-sinkkisitraatti 60 kapselia

    Normaalihinta €7,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€1,80
    0,13 € / 1ud
  • Artesania L-Lysine 60 Capsules
    -19%

    Artesania L-lysiini 60 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,08
    Säästät: -€2,28
    0,16 € / 1ud
  • Artesania Pine Essential Oil 10 Cc.
    -18%

    Artesania-mäntyöljy, 10 cc.

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,18
    Säästät: -€1,28
    5,9 € / 1ud
  • Artesania Glutamine 60 Capsules
    -19%

    Artesania Glutamiini 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
    Säästät: -€2,78
    0,2 € / 1ud
  • Artesania Calcium Magnesium Vit.D 60 Tablets
    -18%

    Artesania Kalsium-magnesium-D-vitamiini 60 tablettia

    Normaalihinta €6,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,45
    Säästät: -€1,55
    0,12 € / 1ud
  • Artesania Ext. Ginkgo Biloba S/Al Eco 50Ml.
    -19%

    Artesania Ext. Ginkgo Biloba S/Al Eco 50 ml.

    Normaalihinta €11,81 23,62 € / 100ml
    Alennushinta €11,81 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€2,74
    23,62 € / 100ml
  • Artesania Ext. Red Vine S/Al Eco 50Ml.
    -19%

    Artesania Ext. Vid Roja S/Al Eco 50 ml.

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
    Säästät: -€2,78
    23,6 € / 100ml
  • Artesania Liticol 100Ml.
    -19%

    Artesania Liticol 100 ml.

    Normaalihinta €19,09 19,09 € / 100ml
    Alennushinta €19,09 Normaalihinta €23,51
    Säästät: -€4,42
    19,09 € / 100ml
  • Artesania Aromax 14 Eco Hypertension 50Ml. S/Al
    -19%

    Artesania Aromax 14 Eco Korkea verenpaine 50 ml. S/Al

    Normaalihinta €13,20 26,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€3,03
    26,4 € / 100ml
  • Artesania Oligoginkgo 100Ml.
    -17%

    Artesania Oligoginkgo 100 ml.

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,03
    Säästät: -€2,23
    10,8 € / 100ml
  • Artesania Expectoplantis 250Ml.
    -34%

    Expectoplantis-käsityötuote 250 ml.

    Normaalihinta €10,10 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €15,36
    Säästät: -€5,26
    4,04 € / 100ml
  • Artesania Rescue Remedy Plantis Cream 50Gr.
    -32%

    Artesania Rescue Remedy Plantis -voide 50 g.

    Normaalihinta €6,30 12,6 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,20
    Säästät: -€2,90
    12,6 € / 100gr
  • Artesania Vitamin D3 Liquid 30Ml.
    -19%

    Artesania D3-vitamiini, nestemäinen, 30 ml.

    Normaalihinta €7,00 23,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,60
    23,33 € / 100ml
  • Artesania Cranberry Eco Plantis Cranberry 500Ml.
    -18%

    Artesania Cranberry Eco Plantis Puna-karpalo 500 ml.

    Normaalihinta €14,30 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,36
    Säästät: -€3,06
    2,86 € / 100ml
  • Artesania Artichoke 50 Tablets From Maese Herbario
    -20%

    Artesania Alcachofa 50 tablettia, valmistaja Maese Herbario

    Normaalihinta €6,60 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,28
    Säästät: -€1,68
    0,13 € / 1ud
  • Artesania Peppermint Essential Oil 10 Cc.
    -20%

    Artesania-minttuöljy 10 cc.

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,12
    Säästät: -€1,62
    6,5 € / 1ud
  • Artesania Thyme Essential Oil 10 Cc.
    -21%

    Artesania-tuotemerkin timjami-eteerinen öljy, 10 cc.

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€1,92
    7,2 € / 1ud
  • Artesania Restless Children 20Ml. S/Alc Eco
    -39%

    Artesania Niños Inquietos 20 ml. Alkoholiton, ekologinen

    Normaalihinta €10,10 50,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €16,64
    Säästät: -€6,54
    50,5 € / 100ml
  • Artesania Aspen Plantis Bach Flowers No. 02 10Ml.
    -37%

    Artesania Aspen Plantis Bachin kukat nro 02, 10 ml.

    Normaalihinta €8,30 83,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€4,91
    83,0 € / 100ml