• Artesania Ext. Red Vine S/Al Eco 50Ml.
-19%

Artesania Ext. Vid Roja S/Al Eco 50 ml.

SKU-koodiAR8435041034653
Artesania Ext. Vid Roja S/Al Eco 50 ml on kasvojen kosteusvoide, joka sisältää punaviiniköynnöksen uutetta ja on valmistettu ilman allergeeneja. Tämä voide tarjoaa intensiivistä ja pitkäkestoista kosteutusta, jolloin iho jää pehmeäksi ja säteileväksi. Se sopii kaikille ihotyypeille ja sitä voidaan käyttää sekä päivällä että yöllä.
Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
Säästät: -€2,78
23,6 € / 100ml
Artesania Ext. Red Vine S/Al Eco 50Ml.
Artesania Ext. Vid Roja S/Al Eco 50 ml.
Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
Säästät: -€2,78
23,6 € / 100ml

 

 
Artesania Ext. Vid Roja S/Al Eco 50 ml on kasvojen kosteusvoide, joka sisältää punaviiniköynnöksen uutetta ja on valmistettu ilman alkoholia. Tämä voide tarjoaa iholle intensiivistä ja pitkäkestoista kosteutusta, jättäen sen pehmeäksi ja säteileväksi. Lisäksi punaviiniköynnöksen uute auttaa parantamaan ihon kimmoisuutta ja vähentämään ikääntymisen merkkejä. Tämä tuote sopii kaikille ihotyypeille, ja sitä käytetään pitämään iho kosteutettuna, ravittuna ja suojattuna haitallisilta ympäristötekijöiltä.

Käyttöohjeet

Levitä pieni määrä tuotetta puhtaalle ja kuivalle kasvojen iholle ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on täysin imeytynyt. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan käyttöä aamuin ja illoin.