Kokoelma:

Aromatherapy and Health

  • Novadiet Liproline Oral Spray, 15 Ml
    -23%

    Novadiet Liproline suusuihke, 15 ml

    Normaalihinta €7,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,98
    Säästät: -€2,28
    0,51 € / 1ud
  • Mariatrebe Swedish Herbal Extract Alcohol-Free , 30 ml
    -26%

    Mariatrebe Ruotsalaiset yrttejä sisältävä alkoholiton uute, 30 ml

    Normaalihinta €25,50 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €34,55
    Säästät: -€9,05
    85,0 € / 100ml
  • Herbalgem Red Vine, 15ml
    -17%

    Herbalgem Punaviini, 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,15
    106,0 € / 100ml
  • Herbalgem Serbal 50 ml
    -32%

    Herbalgem Serbal 50 ml

    Normaalihinta €19,10 38,2 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €28,05
    Säästät: -€8,95
    38,2 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo June Drops, 15ml
    -28%

    Herbalgem Propoleo Junio -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €9,30 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€3,70
    62,0 € / 100ml
  • Herbalgem Memogem 50 ml
    -18%

    Herbalgem Memogem 50 ml

    Normaalihinta €21,60 43,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€4,60
    43,2 € / 100ml
  • Herbalgem Syrup of the Singers, 250ml
    -45%

    Herbalgem Laulajien siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €17,87
    Säästät: -€8,07
    3,92 € / 100ml
  • Herbalgem Immunogem, 15ml
    -20%

    Herbalgem Immunogem, 15 ml

    Normaalihinta €14,20 94,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,60
    94,67 € / 100ml
  • Herbalgem Horse Chestnut 50 ml
    -13%

    Herbalgem Intiankastanja 50 ml

    Normaalihinta €22,30 44,6 € / 100ml
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,73
    Säästät: -€3,43
    44,6 € / 100ml
  • Herbalgem Comfrey Lip Balm, 10ml
    -20%

    Herbalgem-huulivoide, comfrey, 10 ml

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€1,75
    68,0 € / 100ml
  • Herbalgem Fir, 15ml
    -17%

    Herbalgem Mänty, 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,15
    106,0 € / 100ml
  • Bach Willow 20 ml
    -12%

    Bach Willow 20 ml

    Normaalihinta €12,70 63,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€1,72
    63,5 € / 100ml
  • Bach Wild Rose 20 ml
    -19%

    Bach Wild Rose 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,18
    68,45 € / 100ml
  • Bach Wild Oat 20 ml
    -28%

    Bach Wild Oat 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach White Chestnut 20 ml
    -19%

    Bach White Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,60 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,27
    68,0 € / 100ml
  • Bach Water Violet 20 ml
    -25%

    Bach Water Violet 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach Walnut-Nogal 20 ml
    -27%

    Bach Walnut-Nogal 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Vine 20 ml
    -30%

    Bach Vine 20 ml

    Normaalihinta €13,40 67,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,71
    67,0 € / 100ml
  • Bach Vervain 20 ml
    -28%

    Bach Vervain 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Sweet Chestnut 20 ml
    -18%

    Bach Sweet Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,97
    69,5 € / 100ml
  • Bach Star of Bethlehem 20 ml
    -28%

    Bach Star of Bethlehem 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
    68,5 € / 100ml
  • Bach Scleranthus 20 ml
    -28%

    Bach Scleranthus 20 ml

    Normaalihinta €12,10 60,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Rock Water 20 ml
    -20%

    Bach Rock Water 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,37
    67,5 € / 100ml
  • Bach Rock Rose 20 ml
    -23%

    Bach Rock Rose 20 ml

    Normaalihinta €14,80 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,31
    74,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Cream 30 ml
    -12%

    Bach Rescue Cream 30 ml

    Normaalihinta €12,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€1,63
    40,0 € / 100ml
  • Bach Red Chestnut 20 ml
    -15%

    Bach Red Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €14,40 72,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,47
    72,0 € / 100ml
  • Bach Pine 20 ml
    -25%

    Bach Pine 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach Olive 20 ml
    -7%

    Bach Olive 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,69
    Säästät: -€0,99
    68,5 € / 100ml
  • Bach Oak 20 ml
    -26%

    Bach Oak 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach-sinappi 20 ml
    -24%

    Bach-sinappi 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml