Kokoelma:

Insomnia, stress and anxiety

  • Intersa Bipole Bidepresan Plus , 20 vials
    -9%

    Intersa Bipole Bidepresan Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,00 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€2,21
    1,15 € / 1ud
  • Kneipp Relaxed Skin and Eyes, 30 Unit
    -5%

    Kneipp Rauhoittava iho ja silmät, 30 kpl

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€0,59
    11,3 € / 1ud
  • Kneipp Stress Balance, 15 Tablets
    -11%

    Kneipp Stress Balance, 15 tablettia

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,86
    Säästät: -€1,16
    9,7 € / 1ud
  • Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -13%

    Kneipp Stress Balance, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€2,37
    0,55 € / 1ud
  • Kneipp Sleep Complet, 30 Tablets
    -11%

    Kneipp Sueño Complet, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,32
    0,35 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Classic 200 mg, 30 Dagrees
    -7%

    Kneipp Valeriana Classic 200 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,28
    Säästät: -€0,38
  • Kneipp Valerian Classic, 60 dagrees
    -14%

    Kneipp Valeriana Classic, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€1,32
  • Kneipp Valerian Classic, 90 dagrees
    -26%

    Kneipp Valeriana Classic, 90 tablettia

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,61
    10,1 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Forte, 15 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 15 tablettia

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€0,36
    6,5 € / 1ud
  • Lamberts Ashwagandha 6000 Mg , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Ashwagandha 6000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €31,55
    Säästät: -€7,95
    0,39 € / 1ud
  • Lavigor Cannabisan Oral Capsules , 60 capsules
    -13%

    Lavigor Cannabisan Oral -kapselit, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,60 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€3,35
    0,36 € / 1ud
  • Lavigor Melatoplus 1.99 , 60 tablets
    -13%

    Lavigor Melatoplus 1,99, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€1,65
    0,18 € / 1ud
  • Lavigor Melatoplus Drops , 30 ml
    -7%

    Lavigor Melatoplus -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €12,05 40,17 € / 100ml
    Alennushinta €12,05 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,90
    40,17 € / 100ml
  • Lusodiete Sarinerv , 100 capsules
    -12%

    Lusodiete Sarinerv, 100 kapselia

    Normaalihinta €28,10 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €32,05
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Mahen Dorben 1 Mg , 60 capsules
    -10%

    Mahen Dorben 1 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,54 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,54 Normaalihinta €21,82
    Säästät: -€2,28
    0,33 € / 1ud
  • Mahen Son-Rie Plus , 60 capsules
    -8%

    Mahen Son-Rie Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,75
    0,35 € / 1ud
  • Margan Deplus Sleep 30Comp.
    -27%

    Margan Deplus Sueño 30 tablettia

    Normaalihinta €18,01 18,01 € / 1ud
    Alennushinta €18,01 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€6,50
    18,01 € / 1ud
  • Margan Reneral 60Cap.
    -22%

    Margan Reneral, 60 kapselia

    Normaalihinta €59,40 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €59,40 Normaalihinta €76,00
    Säästät: -€16,60
    0,99 € / 1ud
  • Melamil, 30 ml
    -19%

    Melamil, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€3,99
    56,67 € / 100ml
  • Melatozinc Drops, 30 ml
    -11%

    Melatozinc-tipat, 30 ml

    Normaalihinta €13,10 43,67 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,70
    Säästät: -€1,60
    43,67 € / 100ml
  • Melatozinc , 60 capsules
    -23%

    Melatozinc, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,74
    Säästät: -€2,24
    0,13 € / 1ud
  • Melatozinc, 120 capsules
    -18%

    Melatozinc, 120 kapselia

    Normaalihinta €12,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,57
    Säästät: -€2,77
    0,11 € / 1ud
  • Mensan L-Tryptophan I-Complex 475Mg 90 Capsules
    -36%

    Mensan L-tryptofaani I-Complex 475 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €12,30 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€6,99
    0,14 € / 1ud
  • Montstar Naturnit, 30 Capsules
    -5%

    Montstar Naturnit, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€0,71
    0,45 € / 1ud
  • Nale Armonium Nale , 60 capsules
    -17%

    Nale Armonium Nale, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,80 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €28,56
    Säästät: -€4,76
    0,4 € / 1ud
  • Nale Be One , 60 capsules
    -21%

    Nale Be One, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,80 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €51,58
    Säästät: -€10,78
    0,68 € / 1ud
  • Nale Summum , 20 vials
    -13%

    Nale Summum, 20 ampullia

    Normaalihinta €29,70 1,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €33,97
    Säästät: -€4,27
    1,49 € / 1ud
  • Nale Tasis , 60 capsules
    -7%

    Nale Tasis, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,92
    Säästät: -€1,82
    0,39 € / 1ud
  • Natura Essenziale Valeriana Forte 30 tablets
    -5%

    Natura Essenziale Valeriana Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    0,38 € / 1ud
  • Naturlider Hipnox , 60 capsules
    -5%

    Naturlider Hipnox, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€1,46
    0,46 € / 1ud