Kokoelma:

Insomnia, stress and anxiety

  • Plameca Melanoctin (Melatonin) 60 Tablets
    -14%

    Plameca Melanoctina (melatoniini) 60 tablettia

    Normaalihinta €11,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,85
    0,19 € / 1ud
  • Plameca Melanoctin (Melatonin) Drops 50Ml.
    -20%

    Plameca Melanoctina (melatoniini) tipat 50 ml.

    Normaalihinta €10,40 20,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€2,55
    20,8 € / 100ml
  • Planta Pol Rhodiola Rosea, 45 Tablets
    -21%

    Pol Rhodiola Rosea -kasvi, 45 tablettia

    Normaalihinta €18,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,02
    Säästät: -€4,72
    0,41 € / 1ud
  • Plantis Es3 Mental Relaxation, 30 capsules
    -12%

    Plantis Es3 Mielen rentoutus, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,58
    Alennushinta €13,58 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€1,88
  • Plantis Infoligo B Food Supplement 5 ml, 20 Ampoules
    -5%

    Plantis Infoligo B -ravintolisä 5 ml, 20 ampullia

    Normaalihinta €17,90
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€0,94
  • Plantis Trancoligo 5 ml, 20 Ampoules
    -7%

    Plantis Trancoligo 5 ml, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,00
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€1,26
  • Plantis Tripfan Tranquillity and Rest, 60 capsules
    -15%

    Plantis Tripfan – Rauhoittava ja rentouttava, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,60
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,96
    Säästät: -€2,36
  • Polaris L-Tryptophan , 60 capsules
    -5%

    Polaris L-tryptofaani, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    0,25 € / 1ud
  • Robis Melatonin Complex 1,9Mg 30Caps.
    -49%

    Robis Melatonina Complex 1,9 mg, 30 kapselia.

    Normaalihinta €11,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€11,24
    0,39 € / 1ud
  • Robis Melatonin Plus 60Caps.
    -5%

    Robis Melatonina Plus 60 kapselia.

    Normaalihinta €17,89 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,89 Normaalihinta €18,83
    Säästät: -€0,94
    0,3 € / 1ud
  • Robis N-3 Relaxing , 60 tablets
    -22%

    Robis N-3 Rentouttava, 60 tablettia

    Normaalihinta €9,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,16
    Säästät: -€2,66
    0,16 € / 1ud
  • Robis Tryptophan Plus , 90 tablets
    -14%

    Robis Tryptofaan Plus, 90 tablettia

    Normaalihinta €17,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€2,79
    0,19 € / 1ud
  • Sakai Ansicalm , 30 capsules
    -21%

    Sakai Ansicalm, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,70 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,76
    Säästät: -€3,06
    0,39 € / 1ud
  • Sakai Melatonin Retard 60 Tablets
    -32%

    Sakai Melatonina Retard 60 tablettia

    Normaalihinta €13,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€6,20
    0,22 € / 1ud
  • Sakai Melatonin Sleep 60 Tabletsmast.
    -36%

    Sakai Melatonina Sleep 60 tablettia, kapseloituna.

    Normaalihinta €10,75 10,75 € / 1ud
    Alennushinta €10,75 Normaalihinta €16,68
    Säästät: -€5,93
    10,75 € / 1ud
  • Salus Salusan , 250 ml
    -29%

    Salus Salusan, 250 ml

    Normaalihinta €15,90 6,36 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €22,37
    Säästät: -€6,47
    6,36 € / 100ml
  • Santiveri Florase Ansia 40Cap.
    -42%

    Santiveri Florase Ansia 40 kapselia.

    Normaalihinta €13,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €22,41
    Säästät: -€9,41
    0,33 € / 1ud
  • Santiveri Positive 40Cap.
    -16%

    Santiveri Positive 40 kapselia.

    Normaalihinta €15,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€2,90
    0,38 € / 1ud
  • Serpens Ashwagold , 90 capsules
    -34%

    Serpens Ashwagold, 90 kapselia

    Normaalihinta €32,60 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €49,03
    Säästät: -€16,43
    0,36 € / 1ud
  • Sleepeel Night , 60 gummies
    -33%

    Sleepeel Noche, 60 purukumia

    Normaalihinta €8,70 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€4,25
    0,15 € / 1ud
  • Solaray Eurocalm 60 Capsules
    -5%

    Solaray Eurocalm 60 kapselia

    Normaalihinta €24,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€1,27
    0,4 € / 1ud
  • Solaray Gs Calm 60 Capsules
    -6%

    Solaray Gs Calm 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €31,75
    Säästät: -€1,75
    0,5 € / 1ud
  • Solaray L Theanine 200 Mg, 45 Capsules
    -16%

    Solaray L-teaniini 200 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €43,82
    Säästät: -€6,82
    0,82 € / 1ud
  • SOMNIO Flash 1.8 sleep, 60 tablets
    -37%

    SOMNIO Flash 1.8 – nukahtamisen helpottamiseen, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €11,71
    Säästät: -€4,31
    0,12 € / 1ud
  • Soñodine Bilayer, 30 tablets
    -5%

    Soñodina Bicapa, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€0,52
    0,33 € / 1ud
  • Soñodin Melatonin Calm, 60 tablets
    -23%

    Soñodina Melatonina Calm, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,45
    Säästät: -€4,45
    0,25 € / 1ud
  • Soñodine Melatonin Tri, 30 tablets
    -44%

    Soñodina Melatonina Tri, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €17,68
    Säästät: -€7,78
    0,33 € / 1ud
  • Melatopure Soñodine, 60 tablets
    -49%

    Soñodina Melatopure, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,10 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €19,64
    Säästät: -€9,54
    0,17 € / 1ud
  • Soria Natural C-29 capsules, 30 capsules
    -10%

    Soria Natural C-29 -kapselit, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,41 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,41 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€1,49
    0,45 € / 1ud
  • Soria Natural Composor 05 Sedaner Complex Xxi, 50 ml
    -10%

    Soria Natural Composor 05 Sedaner Complex Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €15,71 31,42 € / 100ml
    Alennushinta €15,71 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€1,74
    31,42 € / 100ml