Kokoelma:

Anti-inflammatories and analgesics

  • Dolalgial 20 päällystettyä tablettia
    -10%

    Dolalgial 20 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €6,68 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €6,68 Normaalihinta €7,42
    Säästät: -€0,74
    0,33 € / 1ud
  • Dolostop 500 mg, 20 tablettia
    -10%

    Dolostop 500 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,19 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,19 Normaalihinta €4,65
    Säästät: -€0,46
    0,21 € / 1ud
  • Dolostop 650 mg, 20 tablettia
    -10%

    Dolostop 650 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,63 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €4,63 Normaalihinta €5,14
    Säästät: -€0,51
    0,23 € / 1ud
  • Aspiriini C 10 poreilevaa tablettia
    -10%

    Aspiriini C 10 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €7,13 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €7,13 Normaalihinta €7,92
    Säästät: -€0,79
    0,71 € / 1ud
  • Arkocápsulas Harpagofito 45 Capsules Arkopharma
    -10%

    Arkopharma Arkocápsulas Harpagofito, 48 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,29
    Säästät: -€1,19
    0,23 € / 1ud
  • Dolostop 1 g, 10 tablettia
    -10%

    Dolostop 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,56 356,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,56 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,39
    356,0 € / 100gr
  • Gelocatil 1 g, 10 tablettia
    -10%

    Gelocatil 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €4,46 446,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,46 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,49
    446,0 € / 100gr
  • Dolostop Plus 500 mg/150 mg, 16 tablettia
    -10%

    Dolostop Plus 500 mg/150 mg, 16 tablettia

    Normaalihinta €6,48 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €6,48 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€0,72
    0,41 € / 1ud
  • Efferaldol Flas 500 mg 16 Orodispersible Tablets
    -10%

    Efferaldol Flas 500 mg, 16 suussa hajoavaa tablettia

    Normaalihinta €4,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€0,50
    0,28 € / 1ud
  • Actromadol 660 mg, 8 tablettia
    -5%

    Actromadol 660 mg, 8 tablettia

    Normaalihinta €6,29 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €6,29 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€0,33
    0,79 € / 1ud
  • Cafiaspirina 20 tablettia
    -10%

    Cafiaspirina 20 tablettia

    Normaalihinta €7,09 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €7,09 Normaalihinta €7,88
    Säästät: -€0,79
    0,35 € / 1ud
  • Paracetamol Stadapharm 650 mg tablets Efg, 20 tablets
    -10%

    Parasetamoli Stadapharm 650 mg Efg-tabletit, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,15 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,15 Normaalihinta €4,61
    Säästät: -€0,46
    0,21 € / 1ud
  • Paracetamol Mylan Pharmaceuticals 1 g, 10 Tablets
    -10%

    Parasetamoli, Mylan Pharmaceuticals, 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,81 381,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,81 Normaalihinta €4,23
    Säästät: -€0,42
    381,0 € / 100gr
  • Ibuprofen Mabo-Farma 400 mg film-coated tablets Efg, 20 tablets
    -10%

    Ibuprofeeni Mabo-Farma 400 mg kalvopäällysteiset tabletit Efg, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,37 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €4,37 Normaalihinta €4,85
    Säästät: -€0,48
    0,22 € / 1ud
  • Paracetamol Teva Group 500 mg, 20 Tablets
    -10%

    Paracetamol Teva Group 500 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €3,56 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €3,56 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,39
    0,18 € / 1ud
  • Parasetamoli Mabo 650 mg Efg-tabletit, 20 tablettia
    -10%

    Parasetamoli Mabo 650 mg Efg-tabletit, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,13 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,13 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€0,46
    0,21 € / 1ud
  • Paracetamol Teva Group 1 g, 10 tablets
    -10%

    Paracetamol Teva Group 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,56 356,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,56 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,39
    356,0 € / 100gr
  • Paracetamol Sandoz Care 500 mg, 20 Tablets
    -10%

    Paracetamol Sandoz Care 500 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €3,56 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €3,56 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,39
    0,18 € / 1ud
  • Paracetamol 650 mg. 20 tablets Sandoz
    -10%

    Parasetamoli 650 mg, 20 tablettia, Sandoz

    Normaalihinta €4,15 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,15 Normaalihinta €4,61
    Säästät: -€0,46
    0,21 € / 1ud
  • Difenatil 1 g, 10 Tablets
    -10%

    Difenatil 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,56 356,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,56 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,39
    356,0 € / 100gr
  • Paracetamol Pensavital Efg 500 mg, 20 tablets
    -10%

    Paracetamol Pensavital Efg 500 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €3,41 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,41 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,38
    0,17 € / 1ud
  • Parasetamoli Mabo 1 g -tabletit Efg, 10 tablettia
    -10%

    Parasetamoli Mabo 1 g -tabletit Efg, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,41 341,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,41 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,38
    341,0 € / 100gr
  • Paracetamol Pensavital Efg 1 g, 10 tablets
    -10%

    Parasetamoli Pensavital Efg 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,50 350,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,39
    350,0 € / 100gr
  • Dololavi EFG 1 g, 10 Tablets
    -10%

    Dololavi EFG 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,38 338,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,38 Normaalihinta €3,75
    Säästät: -€0,37
    338,0 € / 100gr
  • Ibuprofen Pensavital Efg 400 mg, 20 Film-coated Tablets
    -10%

    Ibuprofeeni Pensavital Efg 400 mg, 20 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €4,21 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,21 Normaalihinta €4,68
    Säästät: -€0,47
    0,21 € / 1ud
  • Endolex 25 mg Oral Solution 10 Sachets
    -10%

    Endolex 25 mg suun kautta otettava liuos, 10 pussia

    Normaalihinta €6,01 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,01 Normaalihinta €6,68
    Säästät: -€0,67
    0,6 € / 1ud
  • Paracetamol Pensavital Efg 650 mg, 20 tablets
    -10%

    Paracetamol Pensavital Efg 650 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €3,73 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €3,73 Normaalihinta €4,14
    Säästät: -€0,41
    0,19 € / 1ud
  • Enandol 25 mg, 10 Tablets
    -10%

    Enandol 25 mg, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,83 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €3,83 Normaalihinta €4,25
    Säästät: -€0,42
    0,38 € / 1ud
  • Paracetamol Stadapharm Efg 1 g, 10 tablets
    -10%

    Parasetamoli Stadapharm Efg 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,60 360,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,40
    360,0 € / 100gr
  • Gelocatil 650 mg, 20 tablettia
    -10%

    Gelocatil 650 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,93 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €4,93 Normaalihinta €5,48
    Säästät: -€0,55
    0,25 € / 1ud