Kokoelma:

Dandruff

  • PIRITIGEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250 ML.
    -19%

    PIRITIGEN HIUSKÄYTTÖÖN TARKOITETTU SHAMPOO 250 ML.

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,52
    Säästät: -€2,72
    4,72 € / 100ml
  • Uriage Ds Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo 200Ml
    -23%

    Uriage Ds Hair -shampoo, hilsehoito, 200 ml

    Normaalihinta €12,10 6,05 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€3,70
    6,05 € / 100ml
  • Catalysis Blue Cap Shampoo, 400 ml
    -9%

    Catalysis Blue Cap -shampoo, 400 ml

    Normaalihinta €22,20 5,55 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€2,22
    5,55 € / 100ml
  • Ioox Tricoioox Anti Dry Dandruff Shampoo, 250 ml
    -26%

    Ioox Tricoioox kuivan hilseen hoitoon tarkoitettu shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €13,50 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,22
    Säästät: -€4,72
    5,4 € / 100ml
  • Ducray Squanorm Dry Dandruff Shampoo 200 ml
    -15%

    Ducray Squanorm -shampoo kuivalle hilseelle 200 ml

    Normaalihinta €13,30 6,65 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€2,30
    6,65 € / 100ml
  • Frikton Shampoo 500 Cc
    -8%

    Frikton-shampoo 500 cc

    Normaalihinta €14,80 14,8 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,20
    14,8 € / 1ud
  • SEBAMED Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
    -13%

    SEBAMED Hilseentorjuntashampoo 200 ml

    Normaalihinta €11,30 5,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,65
    5,65 € / 100ml
  • Pilexil Oily Dandruff Shampoo 300 ml
    -9%

    Pilexil rasvaisen päänahan hilseenshampoo 300 ml

    Normaalihinta €11,60 3,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€1,20
    3,87 € / 100ml
  • Cystiphane Biorga Intensive Shampoo Ds 200 ml
    -15%

    Cystiphane Biorga Intensiivinen shampoo Ds 200 ml

    Normaalihinta €11,50 5,75 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€2,08
    5,75 € / 100ml
  • Uriage Kerotarductor Treatment Shampoo 150Ml
    -25%

    Uriage Keratoosiin vaikuttava hoitava shampoo 150 ml

    Normaalihinta €12,60 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€4,20
    8,4 € / 100ml
  • Cystiphane Biorga Gentle Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
    -13%

    Cystiphane Biorga Mieto hilseä poistava shampoo 200 ml

    Normaalihinta €11,30 5,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€1,70
    5,65 € / 100ml
  • NUGGELA & SULE Epigeneettinen hilseä torjuva shampo 250 ml
    -38%

    NUGGELA & SULE Epigeneettinen hilseä torjuva shampo 250 ml

    Normaalihinta €15,10 6,04 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,40
    Säästät: -€9,30
    6,04 € / 100ml
  • FRIKTON HAIR LOTION 250 ML
    -26%

    FRIKTON HIUSVOIDE 250 ML

    Normaalihinta €15,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €20,27
    Säästät: -€5,27
    6,0 € / 100ml
  • INTERGEN TAR DANDRUFF SEBORRHOEA 250 ML.
    -17%

    INTERGEN TAR HILSE JA SEBORREA 250 ML.

    Normaalihinta €12,50 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,13
    Säästät: -€2,63
    5,0 € / 100ml
  • Iraltone kuoriva shampoo, 200 ml
    -21%

    Iraltone kuoriva shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €10,80 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€2,91
    5,4 € / 100ml
  • Bioderma Nodé P Apaisant Moderate Dandruff Shampoo , 400 ml
    -18%

    Bioderma Nodé P Apaisant -shampoo kohtalaiseen hilseilyyn, 400 ml

    Normaalihinta €13,89 3,47 € / 100ml
    Alennushinta €13,89 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€3,06
    3,47 € / 100ml
  • BABÉ hilse- ja rasvaisen päänahan shampo, 250 ml
    -19%

    BABÉ hilse- ja rasvaisen päänahan shampo, 250 ml

    Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,15
    Säästät: -€2,35
    3,92 € / 100ml
  • Vichy Dercos Technique Ecorefill -shampoo kuivalle hilselle
    -34%

    Vichy Dercos Technique Ecorefill -shampoo kuivalle hilselle

    Normaalihinta €15,50 15,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€8,00
    15,5 € / 1ud
  • Dermax Osmocomplex Anti-Dandruff Shampoo, 200 ml
    -35%

    Dermax Osmocomplex hilseä torjuva shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €17,88 8,94 € / 100ml
    Alennushinta €17,88 Normaalihinta €27,72
    Säästät: -€9,84
    8,94 € / 100ml
  • H&S Citrus Fresh Shampoo , 1000 ml
    -5%

    H&S Citrus Fresh -shampoo, 1000 ml

    Normaalihinta €14,50 1,45 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,26
    Säästät: -€0,76
    1,45 € / 100ml
  • Blue Cap Shampoo 150 ml
    -8%

    Blue Cap -shampoo 150 ml

    Normaalihinta €11,80 7,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€1,04
    7,87 € / 100ml
  • Ducray Kertyol Pso Cleansing Gel 400 ml
    -13%

    Ducray Kertyol Pso -puhdistusgeeli 400 ml

    Normaalihinta €17,50 4,38 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€2,70
    4,38 € / 100ml
  • H&S Menthol Shampoo , 1000 ml
    -5%

    H&S Menthol -shampoo, 1000 ml

    Normaalihinta €13,50 1,35 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€0,71
    1,35 € / 100ml
  • Phyto Polleine, 30 ml
    -29%

    Phyto Polleine, 30 ml

    Normaalihinta €21,30 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€8,60
    71,0 € / 100ml
  • Rene Furterer Neopur Pack Oily Dandruff Shampoo, 2x150 ml
    -27%

    Rene Furterer Pack Neopur -shampoo rasvaiselle hilselle, 2 x 150 ml

    Normaalihinta €24,80 8,27 € / 100ml
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €33,80
    Säästät: -€9,00
    8,27 € / 100ml
  • Sendo Purifying Shampoo, 250 Ml
    -29%

    Sendo puhdistava shampo, 250 ml

    Normaalihinta €8,20 3,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,30
    3,28 € / 100ml
  • Keravit Desquamative Shampoo, 200 ml
    -38%

    Keravit hilseä poistava shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,40
    Säästät: -€6,20
    5,1 € / 100ml
  • Interapothek Anti-Dandruff Shampoo, 500 ml
    -24%

    Interapothek hilseä torjuva shampoo, 500 ml

    Normaalihinta €4,80 0,96 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,29
    Säästät: -€1,49
    0,96 € / 100ml
  • H&S Classic 2 In 1 Shampoo , 1000 ml
    -20%

    H&S Clásico 2-in-1-shampoo, 1000 ml

    Normaalihinta €12,40 1,24 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,49
    Säästät: -€3,09
    1,24 € / 100ml
  • Triconails Cosmeclinik Lotion 100Ml.
    -9%

    Triconails Cosmeclinik -kuivumista estävä voide 100 ml.

    Normaalihinta €20,00 20,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €21,91
    Säästät: -€1,91
    20,0 € / 100ml