Kokoelma:

Bone care

  • Arkopharma Arkoflex Collagen Lemon Flavour, 360 g
    -5%

    Arkopharma Arkoflex Kollageeni, sitruunanmakuinen, 360 g

    Normaalihinta €23,70 6,58 € / 100gr
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€1,25
    6,58 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Vanilla Flavour, 360 g
    -15%

    Arkopharma Arkoflex Kollageeni, vaniljamaustettu, 360 g

    Normaalihinta €19,00 5,28 € / 100gr
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,30
    5,28 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Total Orange Flavour, 390 g
    -12%

    Arkopharma Arkoflex Total Collagen, appelsiininmakuinen, 390 g

    Normaalihinta €24,70 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€3,30
    6,33 € / 100gr
  • Arkopharma Arkomag Magnesium, 30 capsules
    -19%

    Arkopharma Arkomag Magnesium, 30 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,04
    Säästät: -€1,34
    0,19 € / 1ud
  • Arkopharma Arkomag Magnesium B6, 21 effervescent tablets
    -13%

    Arkopharma Arkomag Magnesium B6, 21 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €5,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€0,80
    0,26 € / 1ud
  • Arkopharma Arkomag Magnesium Potassium, 18 effervescent tablets
    -19%

    Arkopharma Arkomag Magnesium-Kalium, 18 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,82
    Säästät: -€1,32
    0,31 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Evening Primrose Oil Bio, 50 capsules
    -16%

    Arkopharma Arkokapselit Luomutonkaöljy, 50 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,61
    0,17 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Salvia Bio, 48 capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Salvia Bio, 48 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,91
    Säästät: -€1,71
    0,15 € / 1ud
  • Colnatur Complex Neutro canned in Economy Format, 495g
    -19%

    Colnatur Complex Neutro -säästöpakkaus, 495 g

    Normaalihinta €24,10 4,87 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€5,57
    4,87 € / 100gr
  • Health Aid Atrotone 60 tablets
    -8%

    Health Aid Atrotone 60 tablettia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €29,65
    Säästät: -€2,45
    0,45 € / 1ud
  • Lamberts Vitex Agnus (Premenstrual and Menopausal) 60 capsules
    -16%

    Lamberts Vitex Agnus (kuukautisia edeltävä oireyhtymä ja vaihdevuodet) 60 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €33,15
    Säästät: -€5,15
    0,47 € / 1ud
  • A Vogel Atrosan Forte 60 Tablets
    -20%

    A Vogel Atrosan Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,87
    Säästät: -€4,67
  • Aboca Menovamp Black Cohosh, 60 Capsules
    -15%

    Aboca Menovamp Cimicifuga, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,80
    0,35 € / 1ud
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
    -17%

    Aboca Biopomada Arnica 50 ml

    Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    24,6 € / 100ml
  • OPKO Artilane Classic 900 ml
    -23%

    OPKO Artilane Classic 900 ml

    Normaalihinta €27,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€8,16
    3,0 € / 100ml
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22%

    OPKO Artilane classic -jauhe 300 g

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,89
    Säästät: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte Collagen Powder 220 g
    -12%

    Opko Artilane Forte -kollageenijauhe 220 g

    Normaalihinta €29,80 13,55 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,89
    Säästät: -€4,09
    13,55 € / 100gr
  • Ainok 15 capsules
    -5%

    Ainok 15 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Vitanatur Collagen Antiox Plus 360 g
    -18%

    Vitanatur Collagen Antiox Plus 360 g

    Normaalihinta €22,00 6,11 € / 100gr
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,80
    Säästät: -€4,80
    6,11 € / 100gr
  • Vitanatur Collagen Intensive 360 g
    -14%

    Vitanatur Collagen Intensive 360 g

    Normaalihinta €28,20 7,83 € / 100gr
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€4,75
    7,83 € / 100gr
  • Donnaplus Menocifuga Forte, 30 capsules
    -24%

    Donnaplus Menocifuga Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,71
    Säästät: -€4,81
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Night, 30 Tablets
    -32%

    Donnaplus Menocifuga Noche, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€7,20
    0,5 € / 1ud
  • Colnatur Sport Lemon Flavour, 360 g
    -18%

    Colnatur Sport, sitruunanmakuinen, 360 g

    Normaalihinta €16,90 4,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€3,70
    4,69 € / 100gr
  • Colnatur Complex Curcuma, 250 g
    -16%

    Colnatur Complex Curcuma, 250 g

    Normaalihinta €19,50 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€3,85
    7,8 € / 100gr
  • Colnatur Forte, 30,3 g
    -8%

    Colnatur Forte, 30,3 g

    Normaalihinta €21,50 70,96 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,92
    70,96 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Vanilla, 288 g
    -5%

    Colnatur Osteodense Vanilja, 288 g

    Normaalihinta €23,30 8,09 € / 100gr
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,23
    8,09 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Chocolate, 288g
    -9%

    Colnatur Osteodense Chocolate, 288 g

    Normaalihinta €21,40 7,43 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,64
    Säästät: -€2,24
    7,43 € / 100gr
  • Colnatur Complex Vanilla Flavour, 335 g
    -18%

    Colnatur Complex, vaniljamaustettu, 335 g

    Normaalihinta €19,60 5,85 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€4,20
    5,85 € / 100gr
  • Colnatur Sport Neutral Flavour, 330 g
    -7%

    Colnatur Sport, mauton, 330 g

    Normaalihinta €18,00 5,45 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€1,36
    5,45 € / 100gr
  • Ensure Nutrivigor Chocolate Adults, 400 grams
    -15%

    Ensure Nutrivigor Chocolate aikuisille, 400 g

    Normaalihinta €14,80 3,7 € / 100gr
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,60
    3,7 € / 100gr