Kokoelma:

Lip make-up accessories

  • Eye Care Jumbo Pencil Sharpener, 1 pc.
    -23%

    Eye Care Jumbo-kynänteränleikkuri, 1 kpl

    Normaalihinta €4,20 4,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€1,27
    4,2 € / 1ud
  • Lily Lolo Azalea-huuli- ja poskipuna 4,5 g
    -5%

    Lily Lolo Azalea-huuli- ja poskipuna 4,5 g

    Normaalihinta €17,41 386,89 € / 100gr
    Alennushinta €17,41 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€0,92
    386,89 € / 100gr
  • Essence Tatoo Line N'Stain! Lip Liner 01 Red, 2.5 ml
    -27%

    Essence Tatoo Line N'Stain -huulikynä! 01 Punainen, 2,5 ml

    Normaalihinta €2,20 88,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,80
    88,0 € / 100ml
  • Essence Tatoo Line N'Stain! Lip Liner 02 Brown, 2.5 ml
    -27%

    Essence Tatoo Line N'Stain -huulikynä! 02 Ruskea, 2,5 ml

    Normaalihinta €2,20 88,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,80
    88,0 € / 100ml

Enhance your beauty with our range of lip make-up accessories. Dermatologically tested products designed to beautify without damaging the skin.

What are lip make-up accessories?

Pharmacy cosmetics combine colour, care and comfort. They often include moisturising or soothing active ingredients, ideal even for sensitive skin.

Key benefits

  • High skin tolerance.
  • Natural and modulable colours.
  • Professional finishes at home.
  • With soothing and moisturising ingredients.
  • Perfect for everyday use or long-wear make-up.

Buy lip make-up accessories online

Trust our selection of drugstore makeup for a flawless, skin-friendly finish.

Explore the best lip make-up accessories products

Discover the difference quality cosmetics make to your facial routine.