Kokoelma:

Aboca spring asthenia

  • Aboca Fitostill Plus Drops, 10 Single Doses
    -12%

    Aboca Fitostill Plus -tipat, 10 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €12,19 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €12,19 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,71
    1,22 € / 1ud
  • Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml

    Normaalihinta €12,10 9,68 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€3,80
    9,68 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Concentrated Spray, 30 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal -tiiviste, 30 ml

    Normaalihinta €9,80 32,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,10
    32,67 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml
    -12%

    Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,50
    114,0 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Spray Concentrate, 2x30 ml
    -25%

    Aboca Fitonasal -tiiviste, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €19,30 32,17 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€6,50
    32,17 € / 100ml