Kokoelma:

Aboca paediatric

  • Aboca Grintuss Pediatric Syrup, 180 g
    -26%

    Aboca Grintuss Pediatric -siirappi, 180 g

    Normaalihinta €11,40 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€4,10
    6,33 € / 100gr
  • Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml
    -12%

    Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,50
    114,0 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml

    Normaalihinta €12,10 9,68 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€3,80
    9,68 € / 100ml
  • Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes
    -22%

    Aboca Lenodiar Pediatric, 12 pussia

    Normaalihinta €12,30 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€3,50
    1,03 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Pediatric, 30 Envelopes
    -19%

    Aboca Neobianacid Pediatric, 30 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,90
    0,4 € / 1ud
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 mikroperäruisketta à 5 g

    Normaalihinta €8,20 164,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Aboca Immunomix Advanced -siirappi, 210 g
    -20%

    Aboca Immunomix Advanced -siirappi, 210 g

    Normaalihinta €16,40 7,81 € / 100gr
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,10
    7,81 € / 100gr
  • Aboca Sedivitax Pediatric Syrup, 220 grams
    -19%

    Aboca Sedivitax Pediatric -siirappi, 220 g

    Normaalihinta €15,20 6,91 € / 100gr
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€3,50
    6,91 € / 100gr