• Zeus Pecto+Bac 250Ml+1Sbrs.
-38%

Zeus Pecto + Bac 250 ml + 1 Sbrs.

SKU-koodiZE8435082031604
Zeus Pecto+Bac 250 ml + 1 Sbrs on ravintolisä, joka sisältää ainesosayhdistelmän, joka on suunniteltu parantamaan terveyttä ja hyvinvointia. Tuote sisältää pektiniä, joka voi auttaa lievittämään yskän ja tukkoisuuden oireita. Se sisältää myös probioottisia bakteereja, jotka voivat edistää suoliston terveellistä mikrobikantaa ja vahvistaa immuunijärjestelmää. Kaiken kaikkiaan Zeus Pecto+Bac 250 ml + 1 Sbrs voi olla hyödyllinen hengityselinten terveyden parantamisessa ja immuunijärjestelmän vahvistamisessa.
Normaalihinta €26,40 10,56 € / 100ml
Alennushinta €26,40 Normaalihinta €42,71
Säästät: -€16,31
10,56 € / 100ml
Zeus Pecto+Bac 250Ml+1Sbrs.
Zeus Pecto + Bac 250 ml + 1 Sbrs.
Normaalihinta €26,40 10,56 € / 100ml
Alennushinta €26,40 Normaalihinta €42,71
Säästät: -€16,31
10,56 € / 100ml

 

 

Zeus Pecto+Bac 250 ml + 1 Sbrs on ravintolisä, joka sisältää ainesosayhdistelmän, joka on suunniteltu parantamaan terveyttä ja hyvinvointia. Tuote sisältää pektiniä, joka voi auttaa lievittämään yskän ja tukkoisuuden oireita. Se sisältää myös probioottisia bakteereja, jotka voivat edistää suoliston tervettä mikrobikasvustoa ja vahvistaa immuunijärjestelmää. Kaiken kaikkiaan Zeus Pecto+Bac 250 ml + 1 Sbrs voi olla hyödyllinen hengityselinten terveyden parantamisessa ja immuunijärjestelmän vahvistamisessa.

Koostumus

Zeus Pecto+Bac 250 ml + 1 Sbrs sisältää pääainesosina pektiniä ja probioottisia bakteereja.

Vaikuttavat aineet

Zeus Pecto+Bac 250 ml + 1 Sbrs:n pääainesosa on pektiini.