• Ynsadiet Cola Caballo, 50 g
-30%

Ynsadiet Cola Caballo, 50 g

SKU-koodiFI8412016990589
Hevosenhäntä-kasvista valmistettu luonnollinen diureetti.
Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100gr
Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,00
Säästät: -€0,90
4,2 € / 100gr
Loppuunmyyty
Ynsadiet Cola Caballo, 50 g
Ynsadiet Cola Caballo, 50 g
Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100gr
Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,00
Säästät: -€0,90
4,2 € / 100gr

 

 
Hevosenhäntä on ihanteellinen nesteiden poistamiseen ja elimistön puhdistamiseen, ja se edistää munuaisten toimintaa.

Koostumus

Hevosenhäntäkasvin lehdet (Equisetum arvense).

Käyttöohje

Keitä yksi ruokalusikallinen vettä 5 minuuttia. Ota enintään 3 kertaa päivässä.

Ainesosat

Edistää nesteen poistumista ja parantaa hiusten ja kynsien terveyttä. Ota yhteyttä lääkäriin, jos sinulla on munuaisongelmia.