• Winner Plus Winner Plus Canine Adult Salmon 18Kg , dog food
-10%

Winner Plus Winner Plus Canine Adult Salmon 18 kg, koiranruoka

SKU-koodiWI4055572150185
Winner Plus -kuivaruoka aikuisille koirille, lohilla maustettuna, 18 kg:n säkissä päivittäiseen ruokintaan.
Normaalihinta €73,99 4,11 € / 1kg
Alennushinta €73,99 Normaalihinta €82,21
Säästät: -€8,22
4,11 € / 1kg
Loppuunmyyty
Winner Plus Winner Plus Canine Adult Salmon 18Kg , dog food
Winner Plus Winner Plus Canine Adult Salmon 18 kg, koiranruoka
Normaalihinta €73,99 4,11 € / 1kg
Alennushinta €73,99 Normaalihinta €82,21
Säästät: -€8,22
4,11 € / 1kg

 

 

Mikä on Winner Plus Winner Plus Canine Adult Salmon 18 kg -koiranruoka?

Winner Plus -kuivaruoka aikuisille koirille, lohilla maustettu, 18 kg:n säkissä päivittäiseen ruokintaan.

Resepti on suunniteltu koirille, ja sen nimestä käy ilmi elämänvaihe, pääainesosa tai ravitsemuksellinen tavoite, mikäli se on merkitty. Nämä tiedot ovat tärkeitä, jotta voidaan valita ruoka, joka sopii eläimen kokoon, ikään, aktiivisuuteen ja tarpeisiin.

Reseptin profiili

  • Tärkeimmät ainesosat: lohi, minttu.
  • Pakkauskoko: 18 kg.
  • Elämänvaihe: aikuinen.

Ennen kuin otat tämän ruokavalion säännölliseksi osaksi ruokavaliota, tarkista pakkauksessa oleva annostustaulukko ja täydellinen koostumus, erityisesti jos eläimellä on ruoka-aineyliherkkyyksiä, painonhallintaa tai erityisiä eläinlääkärin määräämiä tarpeita.

Annosteluohjeet

Sopeuta päivittäinen annosmäärä eläimen painon, iän ja aktiivisuustason mukaan. Jos vaihdat toista ruokaa, tee siirtymä asteittain usean päivän aikana, jotta ruoansulatus sopeutuu uuteen ruokaan. Pidä aina tuoretta vettä saatavilla.

Säilytys

Säilytä pakkaus tiiviisti suljettuna, suojattuna kosteudelta, lämmöltä ja suoralta valolta. Avaamisen jälkeen noudata säilytysohjeita ja tarkista ruoan ulkonäkö ja haju ennen tarjoilua.