• Wilda Siberica Pet Detangling Shampoo, 400 Ml
-21%

Wilda Siberica lemmikkien takkuja irrottava shampo, 400 ml

SKU-koodiWI4743318102719

Wilda Vet -karvan selvittävä shampo lemmikeille on erityisesti lemmikeille kehitetty karvanhoitotuote. Karvan selvittävän koostumuksensa ansiosta tämä shampo auttaa avaamaan lemmikkisi turkista löytyviä solmuja ja takkuja, jolloin turkki muuttuu pehmeäksi ja helposti käsiteltäväksi. Lisäksi 6 kappaleen pakkaus, jossa jokainen pullo on 400 ml, takaa pitkäaikaisen varaston lemmikkisi säännölliseen hoitoon.

Normaalihinta €10,70 2,68 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
Säästät: -€2,77
2,68 € / 100ml
Wilda Siberica Pet Detangling Shampoo, 400 Ml
Wilda Siberica lemmikkien takkuja irrottava shampo, 400 ml
Normaalihinta €10,70 2,68 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
Säästät: -€2,77
2,68 € / 100ml

 

 

Wilda Vet -karvan selvitysshampoo lemmikeille on tuote, joka on suunniteltu nimenomaan lemmikkien karvan hoitoon. Tämä selvitysshampoo auttaa avaamaan solmuja ja takkuja lemmikkien turkista, helpottaen siten harjaamista ja jättäen turkin pehmeäksi ja helposti käsiteltäväksi. Se sopii erinomaisesti koirille ja kissoille, joilla on pitkä ja helposti takkuuntuva turkki. Lisäksi tämä shampoo auttaa ylläpitämään lemmikkien turkin kosteustasapainoa ja terveyttä, jolloin turkki jää kiiltäväksi ja silkkiseksi.