• Wella Eimi Ocean Spray Spritz 150 Ml
-22%

Wella Eimi Spray Ocean Spritz 150 ml

SKU-koodiWE8005610589329
Suolasumu rannalla-tyyliseen lookiin
Normaalihinta €12,00 8,0 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€3,43
8,0 € / 100ml
Wella Eimi Ocean Spray Spritz 150 Ml
Wella Eimi Spray Ocean Spritz 150 ml
Normaalihinta €12,00 8,0 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€3,43
8,0 € / 100ml

 

 
Suolasumutetta ranta-ilmeeseen

Koostumus

Wella Eimin Ocean Spritz -suihke sisältää huolellisesti valittuja ainesosia, jotka antavat hiuksille tekstuuria ja volyymia. Tärkeimpiä ainesosia ovat vesi, merisuola, teksturoivat polymeerit ja hoitavat aineet.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta kuiville tai hieman kosteille hiuksille keskittyen juurille ja keskiosiin. Muovaa tai puristele sitten hiuksia käsillä luodaksesi tekstuuria ja rentoja aaltoja. Anna hiusten kuivua ilmakuivana tai käytä diffuusoria, jos haluat voimakkaamman lopputuloksen. Nauti tekstuurisesta rantatyylistä.

Ainesosat

Aqua, Maris Sal (merisuola), Alcohol Denat., Glycerin, PVP, Sodium Benzoate, VP/VA Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-11, Parfum, dinatrium-EDTA, linalool, heksyylisinnamali, limoneeni, sitruunahappo.