• Wella Eimi Body Crafter Spray 150 Ml
-16%

Wella Eimi Spray Body Crafter 150 ml

SKU-koodiWE8005610589572
Joustava volyymia antava suihke.
Normaalihinta €13,00 8,67 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€2,43
8,67 € / 100ml
Wella Eimi Body Crafter Spray 150 Ml
Wella Eimi Spray Body Crafter 150 ml
Normaalihinta €13,00 8,67 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€2,43
8,67 € / 100ml

 

 
Joustava volyymia antava suihke.

Koostumus

Wella Eimin Body Crafter -suihke sisältää valikoituja ainesosia, jotka antavat hiuksille täyteläisyyttä ja volyymia. Tärkeimpiä ainesosia ovat muun muassa vesi, kiinnittävät kopolymeerit, hoitavat aineet ja teksturoivat aineet.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta tasaisesti kuiville tai hieman kosteille hiuksille keskittyen juurille ja hiuksen keskiosaan. Kampaa ja muotoile hiukset sitten haluamallasi tavalla luoden volyymia ja tekstuuria. Voit halutessasi käyttää lämpömuotoiluvälineitä tyylin kiinnittämiseen. Nauti täyteläisistä, tuuheista ja liikkuvista hiuksista.

Ainesosat

Aqua, VP/VA-kopolymeeri, PEG-40-hydrogenoitu risiiniöljy, pantenoli, hajuste, fenoksietanoli, etyyliheksyyliglyseroli, polyquaternium-16, butyylifenoli