• Wella Eimi Bold Move Matte Paste 150 Ml
-18%

Wella Eimi Pasta Mate Bold Move 150 ml

SKU-koodiWE8005610576206
Mattaisen tekstuurin tahna.
Normaalihinta €13,80 9,2 € / 100ml
Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,86
Säästät: -€3,06
9,2 € / 100ml
Wella Eimi Bold Move Matte Paste 150 Ml
Wella Eimi Pasta Mate Bold Move 150 ml
Normaalihinta €13,80 9,2 € / 100ml
Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,86
Säästät: -€3,06
9,2 € / 100ml

 

 
Mattapintainen tahna.

Koostumus

Wella Eimin Bold Move Matte -muotoilupasta sisältää huolellisesti valittuja ainesosia, jotka antavat hiuksille tekstuuria ja pitoa. Tärkeimpiä ainesosia ovat vesi, mehiläisvaha, kiinnittävät polymeerit, hoitavat aineet ja sakeuttamisaineet.

Käyttöohjeet

Ota pieni määrä tahnaa ja hiero sitä kämmenten välissä lämmittääksesi sitä.

Ainesosat

Aqua, Cera Alba, Cera Carnauba, Lanolin Wax, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, VP/VA Copolymer, Kaolin, Glycerin, PEG-100 Stearate, glyseryylistearaatti, fenoksietanoli, hajuste, metyyliparabeeni, seteareth-20, aminometyylipropanoli, etyyliparabeeni, propyleeniglykoli, limoneeni, linalool, sitronelloli, geranioli, sitraali, CI 77499.