• Wella Eimi Mistify Me Strong 500Ml
-15%

Wella Eimi Mistify Me Strong 500 ml

SKU-koodiWE8005610640327
Nopeasti kuivuva lakka
Normaalihinta €19,50 3,9 € / 100ml
Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,07
Säästät: -€3,57
3,9 € / 100ml
Wella Eimi Mistify Me Strong 500Ml
Wella Eimi Mistify Me Strong 500 ml
Normaalihinta €19,50 3,9 € / 100ml
Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,07
Säästät: -€3,57
3,9 € / 100ml

 

 
Nopeasti kuivuva lakka

Koostumus

Wella Eimin Mistify Me Strong sisältää valikoituja ainesosia, jotka takaavat vahvan pidon ja kosteudenkestävyyden. Tärkeimpiä ainesosia ovat denaturoitu alkoholi, kiinnittävät kopolymeerit, hoitavat aineet ja kosteutta hylkivät aineet.

Käyttöohjeet

Suihkuta tuotetta tasaisesti kuiville hiuksille noin 20–30 cm:n etäisyydeltä. Suihkuta lyhyinä suihkauksina paikallista kiinnitystä varten tai laajemmilla liikkeillä yleistä kiinnitystä varten. Parantaaksesi kosteudenkestävyyttä, toista käsittely tarpeen mukaan. Nauti kestävästä kiinnityksestä ja pitkäkestoisesta kestävyydestä.

Ainesosat

: Alcohol Denat., Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Panthenol, Aminomethyl Propanol, Parfum, asetyylitrietüylisitraatti, PEG/PPG-17/18-dimetikoni, fenyylitrimetikoni, heksyylisinnamali, linalool, limoneeni, sitronelloli.