• Weider Weider Premium Eaa Zero Pink Lemonade 325Gr.
-32%

Weider Weider Premium EAA Zero Pink Lemonade 325 g.

SKU-koodiWE4044782315811
Weider Premium Eaa Zero Pink Lemonade 325 g on jauhemainen ravintolisä, joka sisältää välttämättömiä aminohappoja (EAA) lihasten palautumisen ja kasvun tukemiseksi. Tämä herkullinen, sokeriton vaaleanpunainen limonadi on ihanteellinen nautittavaksi ennen harjoitusta, sen aikana tai sen jälkeen tulosten maksimoimiseksi. Korkealaatuisen koostumuksensa ansiosta tämä tuote on erinomainen valinta niille, jotka haluavat parantaa urheilusuorituskykyään ja ylläpitää tasapainoista ruokavaliota.
Normaalihinta €24,00 7,38 € / 100gr
Alennushinta €24,00 Normaalihinta €35,19
Säästät: -€11,19
7,38 € / 100gr
Weider Weider Premium Eaa Zero Pink Lemonade 325Gr.
Weider Weider Premium EAA Zero Pink Lemonade 325 g.
Normaalihinta €24,00 7,38 € / 100gr
Alennushinta €24,00 Normaalihinta €35,19
Säästät: -€11,19
7,38 € / 100gr

 

 
Weider Premium Eaa Zero Pink Lemonade 325 g on ravintolisä, joka on suunniteltu tarjoamaan elimistöllesi optimaalinen annos välttämättömiä aminohappoja (EAA). Nämä aminohapot ovat olennaisen tärkeitä proteiinien synteesille ja lihasten kehitykselle. Lisäksi tämä tuote on rikastettu B6-vitamiinilla, joka edistää proteiinien normaalia aineenvaihduntaa ja immuunijärjestelmän normaalia toimintaa. Sitä käytetään pääasiassa ravintolisänä urheilijoille ja henkilöille, jotka haluavat parantaa fyysistä suorituskykyään, nopeuttaa lihasten palautumista ja edistää lihasten kasvua.

Ainesosat

24,12 % L-leusiinia, 14,6 % L-lysiinihydrokloridia, happamuudensäätöaine: sitruunahappo; 12,1 % L-isoleusiinia, 12,1 % L-valiniinia, 7,7 % L-fenyylialaniinia, 6,2 % L-treoniinia, 1,9 % L-histidiiniä, 1,4 % L-tryptofaania, 1,1 % L-metioniinia, aromi, makeutusaineet: asesulfaami K, sukraloosi, stevioliglykosidit; paakkuuntumisenestoaine: E551; emulgointiaineet: E322 (soija), E471; väriaine: beetakaroteeni. Saattaa sisältää pieniä määriä maitoa, laktoosia, gluteenia ja munaa.

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me