• Weider Victory Endurance Pure Maltodrextrin 1Kg.
-5%

Weider Victory Endurance Pure Maltodrextrin 1 kg.

SKU-koodiWE8414192346341
Weider Victory Endurance Pure Maltodrextrin on jauhemaisen hiilihydraattilisä, joka tarjoaa nopeasti imeytyvää energiaa urheilusuorituksen parantamiseksi. Se sisältää puhdasta maltodekstriiniä, joka on helposti sulava pitkäketjuinen hiilihydraatti, joka muuttuu kehossa nopeasti glukoosiksi. Tämä tuote sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka tarvitsevat energiaboostin ennen harjoituksia, niiden aikana tai niiden jälkeen.
Normaalihinta €17,40 1,74 € / 100gr
Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
Säästät: -€0,92
1,74 € / 100gr
Weider Victory Endurance Pure Maltodrextrin 1Kg.
Weider Victory Endurance Pure Maltodrextrin 1 kg.
Normaalihinta €17,40 1,74 € / 100gr
Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
Säästät: -€0,92
1,74 € / 100gr

 

 
Weider Victory Endurance Pure Maltodrextrin 1 kg on hiilihydraattilisä, joka sisältää puhdasta maltodekstriiniä. Maltodekstriini on polysakkaridi, jota käytetään nopeana energialähteenä intensiivisen ja pitkäkestoisen fyysisen rasituksen aikana. Tämä tuote sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka tarvitsevat täydentää lihasglykogeenivarastojaan nopeasti ja ylläpitää optimaalista suorituskykyä harjoitusten tai kilpailujen aikana.

Ainesosat

Ainesosat: 100 % maltodekstriini. Saattaa sisältää pieniä määriä äyriäisiä, munia, kalaa, maapähkinöitä, soijaa, maitoa, pähkinöitä, linssejä, rikkidioksidia, sulfiitteja ja niiden johdannaisia.