• Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 Gr
-17%

Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 g

SKU-koodiWE4044782318805

Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 g on trooppisella maulla varustettu aminohappojauhe, joka on tarkoitettu täydentämään aktiivisten ihmisten ja urheilijoiden ravitsemusta.

Normaalihinta €33,10 4,14 € / 100gr
Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,09
Säästät: -€6,99
4,14 € / 100gr
Loppuunmyyty
Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 Gr
Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 g
Normaalihinta €33,10 4,14 € / 100gr
Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,09
Säästät: -€6,99
4,14 € / 100gr

 

 

Mikä on Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 g?

Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 g on trooppisella maulla varustettu jauhemainen aminohappolisä, joka on saatavana 800 g:n pakkauksessa. Se valmistetaan liuottamalla veteen, ja se voidaan sisällyttää harjoittelun ympärille suunniteltuun ravitsemussuunnitelmaan.

Käyttöohjeet

Sekoita Weiderin ohjeiden mukainen määrä suositeltuun määrään vettä. Sovita nauttimisajankohta harjoittelusuunnitelmaasi ja älä ylitä pakkauksessa ilmoitettua annosta.

Varoitukset

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota. Tarkista koostumus ja allergeenit ennen käyttöä.