• Weider Isolate Whey 100 Cfm Cookies 908Gr.
-16%

Weider Isolate Whey 100 Cfm Cookies 908 g.

SKU-koodiWE8414192313268

Weider Isolate Whey 100 Cfm Cookies 908 g on korkealaatuinen proteiinijauhe. Se on valmistettu heraisolaatista, mikä tarkoittaa, että se sisältää runsaasti proteiinia ja on vähärasvainen ja vähähiilihydraattinen. Tämä koostumus auttaa edistämään lihasten palautumista harjoituksen jälkeen ja tukee lihasmassan kasvua ja ylläpitoa. Lisäksi sen maku on herkullinen, kuin keksi.

Normaalihinta €59,10 6,51 € / 100gr
Alennushinta €59,10 Normaalihinta €70,00
Säästät: -€10,90
6,51 € / 100gr
Weider Isolate Whey 100 Cfm Cookies 908Gr.
Weider Isolate Whey 100 Cfm Cookies 908 g.
Normaalihinta €59,10 6,51 € / 100gr
Alennushinta €59,10 Normaalihinta €70,00
Säästät: -€10,90
6,51 € / 100gr

 

 

Weider Isolate Whey 100 Cfm Cookies 908 g on korkealaatuinen proteiinijauheravintolisä. Se on valmistettu heraisolaatista, mikä tarkoittaa, että se sisältää runsaasti proteiinia ja hyvin vähän rasvaa ja hiilihydraatteja. Tätä tuotetta käytetään pääasiassa kätevänä proteiinin lähteenä, joka auttaa lihasten palautumista intensiivisen harjoittelun jälkeen. Sitä voidaan käyttää myös osana tasapainoista ruokavaliota proteiinin saannin lisäämiseksi.

Ainesosat

Makeutusaineet: maltitoli, sorbitoli; vesi, gelatiini, happamuudensäätöaine: sitruunahappo; D-vitamiini (kolekalsiferoli, D3), luonnollinen aromi, kookosöljy, rypsiöljy, päällysteaineet: mehiläisvaha, karnaubavaha; luonnollinen väriaine: kurkumiini.

Ravintotiedot Maku annosta kohti*
Energia 475 kJ/111 kcal
Rasvat 0 ,3 g
- joista tyydyttyneitä rasvahappoja 0,3 g
Hiilihydraatit 0,9 g
- joista sokereita 0,4 g 0,4 g
Proteiinit 26 g
Ravintokuitu 0,3 g
Suola 0 ,39 g
Monentsyymiseos (DigeZyme®) 50 mg
* Annos: 30 g jauhetta 200 ml:aan vettä