• Uga Nutraceuticals Vitadha Orange 150Ml.
-28%

Uga Nutraceuticals Vitadha Orange 150 ml.

SKU-koodiUG8033120250668
Uga Nutraceuticals Vitadha Orange 150 ml on nestemäinen ravintolisä, jolla on appelsiinin maku. Se on kehitetty tarjoamaan elimistölle välttämättömiä vitamiineja ja kivennäisaineita. Tämä tuote voi auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja parantamaan yleistä terveyttä.
Normaalihinta €25,30 16,87 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €34,91
Säästät: -€9,61
16,87 € / 100ml
Loppuunmyyty
Uga Nutraceuticals Vitadha Orange 150Ml.
Uga Nutraceuticals Vitadha Orange 150 ml.
Normaalihinta €25,30 16,87 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €34,91
Säästät: -€9,61
16,87 € / 100ml

 

 
Uga Nutraceuticals Vitadha Orange 150 ml on nestemäinen, appelsiininmakuinen ravintolisä. Tätä tuotetta käytetään antamaan keholle tiivistetty annos välttämättömiä vitamiineja ja kivennäisaineita. Se auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan luuston terveyttä ja edistämään terveellistä aineenvaihduntaa. Lisäksi se voi auttaa lisäämään energiatasoa ja parantamaan yleistä terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Ainesosat

Koostumus: 5 ml:ssa: Omega-3-rasvahappoja yhteensä 1 450 mg DHA 1 035 mg EPA 275 mg