• Tropiclean White Hair Shampoo Awapuhi Coconut Flower 355Ml
-6%

Tropiclean valkoisen karvan shampoo, awapuhi-kukka ja kookos, 355 ml

SKU-koodiTR645095202481

Lemmikkien valkaiseva shampo

Normaalihinta €10,00 2,82 € / 100ml
Alennushinta €10,00 Normaalihinta €10,69
Säästät: -€0,69
2,82 € / 100ml
Loppuunmyyty
Tropiclean White Hair Shampoo Awapuhi Coconut Flower 355Ml
Tropiclean valkoisen karvan shampoo, awapuhi-kukka ja kookos, 355 ml
Normaalihinta €10,00 2,82 € / 100ml
Alennushinta €10,00 Normaalihinta €10,69
Säästät: -€0,69
2,82 € / 100ml

 

 

Valkaise ja anna kiiltoa lemmikkisi turkille runsaan vaahdon avulla.
Se korostaa kaikkia värejä samalla kun se kosteuttaa ja hoitaa turkkia.
Awapuhi- ja kookospähkinän makea tuoksu jättää lemmikkisi tuoksumaan raikkaalta ja valmiiksi siliteltäväksi.