• Trepatdiet-Esi Aloe Vera With Argan Oil Gel 200Ml.
-35%

Trepatdiet-Esi Aloe Vera ja arganöljy -geeli 200 ml.

SKU-koodiTR8008843132423
Trepatdiet-Esi Aloe Vera ja arganöljy -geeli 200 ml on kosmeettinen geeli, jossa yhdistyvät aloe veran kosteuttavat ja uudistavat ominaisuudet sekä arganöljyn hyödyt. Tämä geeli kosteuttaa ihoa syvältä ja tekee siitä pehmeän ja joustavan. Lisäksi arganöljy auttaa ravitsemaan ja elvyttämään ihoa, jolloin se saa terveellisen ja säteilevän ilmeen.
Normaalihinta €21,03 10,52 € / 100ml
Alennushinta €21,03 Normaalihinta €32,50
Säästät: -€11,47
10,52 € / 100ml
Loppuunmyyty
Trepatdiet-Esi Aloe Vera With Argan Oil Gel 200Ml.
Trepatdiet-Esi Aloe Vera ja arganöljy -geeli 200 ml.
Normaalihinta €21,03 10,52 € / 100ml
Alennushinta €21,03 Normaalihinta €32,50
Säästät: -€11,47
10,52 € / 100ml

 

 
Trepatdiet-Esi Aloe Vera ja arganöljy -geeli 200 ml on kosmetiikkatuote, jossa yhdistyvät aloe veran kosteuttavat ja uudistavat ominaisuudet sekä arganöljyn ravitsevat ja korjaavat vaikutukset. Tätä geeliä käytetään ihon kosteuttamiseen ja ravitsemiseen, ja se antaa iholle raikkauden ja pehmeyden tunteen. Lisäksi se auttaa uudistamaan ja korjaamaan ihokudoksia, parantaen ihon ulkonäköä ja torjuen ikääntymisen merkkejä. Se sopii kaikille ihotyypeille ja sitä voidaan käyttää sekä kasvoilla että vartalolla.

Käyttöohjeet

Levitä sopiva määrä tuotetta puhtaalle ja kuivalle iholle ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan käytettäväksi päivittäin, mieluiten aamulla ja illalla.

Ainesosat

ARGANÖLJY / ALOE VERA